Išsiskyrė „Riterių“ ir M. Thuique'o keliai © E. Žaldario nuotr.

Pasiruošimo 2020 m. sezonui metu prie Vilniaus „Riterių“ ekipos prisijungęs brazilas Michaelas Thuique'as artėjančiais metais Vilniaus klube nerungtyniaus. Su puolėju sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

27-erių metų legionieriui komandoje buvo numatyta lyderio rolė, tačiau dėl įvairiausių priežasčių „Riteriuose“ atsiskleisti jis taip ir nesugebėjo.

„Nėra ko slėpti – nei man, nei visai komandai praėjęs sezonas nebuvo geras. Pandemija, traumos, asmeninės problemos... Visa tai padarė milžinišką įtaką. Natūralu, kad po tokio sezono sėdome su klubo vadovais kalbėti apie ateitį. Galiausiai, nusprendėme viską užbaigti.

Esu tikras, kad šis sprendimas abiems pusėms padės žengti į priekį. Neabejoju, kad klubui kiti metai bus žymiai geresni – to „Riteriams“ ir linkiu“, – jau atsisveikinęs su ekipos draugais kalbėjo M. Thuique'as.

„Michaelas į komandą buvo pakviestas kaip žmogus, galintis pakeisti Teremą Moffi, tad natūralu, kad mūsų lūkesčiai buvo didesni. Be abejo, tokių dalykų kaip pandemija ar trauma nesuplanuosi, o tai išmušė futbolininką iš vėžių.

Išsiskiriame be jokių pykčių, dėkojame Michaelui už pastangas ir pozityvumą bei linkime sėkmės ateityje“, – sprendimą komentavo „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

M. Thuique'as per šį sezoną A lygoje sužaidė 16 rungtynių, per kurias įmušė vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Dar vieną įvartį brazilas įmušė LFF taurės rungtynėse su Gargždų „Banga“, o UEFA Europos lygos atranką jis praleido dėl traumos.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos