Įspūdingas „Tottenham“ dueto pasirodymas nepaliko šansų „Southampton“ ekipai © „Reuters“ nuotr.

Triuškinančią pergalę 2-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture iškovojo Londono „Tottenham“ komanda. Įspūdingai rungtyniavęs Heungo-mino Sono ir Harry Kane‘o duetas lėmė pergalę 5:2 prieš „Southampton“.

32-ąją minutę „Southampton“ įsiveržė į priekį po Danny Ingso smūgio, tačiau „Tottenham“ į rungtynes sugrįžo skambia nata.

45-ąją minutę H-M. Sonas atstatė lygybę, o grįžęs po pertraukos į „Southampton“ vartus įsūdė dar tris įvarčius (47, 64 ir 73 min.).

Jam pasižymėti „pokeriu“ padėjo H. Kane‘as, atlikęs visus keturis rezultatyvius perdavimus.

82-ąją minutę puolėjui ir pačiam pavyko nuskinti vyšnaitę – tikslus smūgis į vartų tinklą, kai į virpstą pataikė Erikas Lamela.

89-ąją minutę „šventiesiems“ pavyko sušvelninti atsilikimą, kai vėl tiksliu smūgiu pasižymėjo D. Ingsas.

„Tottenham“ ekipai tai buvo pirmieji taškai šiame sezone.

„Southampton“ turėjo susitaikyti su antra nesėkme paeiliui.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1

• EPL (IP: 4eb7f5c00)

Nepamenu EPL sezono, kad taip ivarciai kristu. Puikus sezono startas ir eile superiniu varzybu.

• 20
  • o (IP: 5927dc30f)

Puikiai Tote pavare.

• 16
  • Jo (IP: b0f6a3eb7)

Chung min sonas aiskiai panasiausias zaidejas i cr7, su beilu si sezona gerai pajudet turetu

• 10
  • GedBuz

Vienos komandos jau po 2 kartus zaide, kitos dar sezono nepradejo...

• Eh (IP: 19b6f4913)

Gaila sugadino maco intriga tokio gero maco, uztenka turet kazkokiu grybu kaip christensen ir viskas keiciasi rezultatuose