Įspūdingas „Tottenham“ dueto pasirodymas nepaliko šansų „Southampton“ ekipai © „Reuters“ nuotr.

Triuškinančią pergalę 2-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture iškovojo Londono „Tottenham“ komanda. Įspūdingai rungtyniavęs Heungo-mino Sono ir Harry Kane‘o duetas lėmė pergalę 5:2 prieš „Southampton“.

32-ąją minutę „Southampton“ įsiveržė į priekį po Danny Ingso smūgio, tačiau „Tottenham“ į rungtynes sugrįžo skambia nata.

45-ąją minutę H-M. Sonas atstatė lygybę, o grįžęs po pertraukos į „Southampton“ vartus įsūdė dar tris įvarčius (47, 64 ir 73 min.).

Jam pasižymėti „pokeriu“ padėjo H. Kane‘as, atlikęs visus keturis rezultatyvius perdavimus.

82-ąją minutę puolėjui ir pačiam pavyko nuskinti vyšnaitę – tikslus smūgis į vartų tinklą, kai į virpstą pataikė Erikas Lamela.

89-ąją minutę „šventiesiems“ pavyko sušvelninti atsilikimą, kai vėl tiksliu smūgiu pasižymėjo D. Ingsas.

„Tottenham“ ekipai tai buvo pirmieji taškai šiame sezone.

„Southampton“ turėjo susitaikyti su antra nesėkme paeiliui.