Įspūdingas pirmas kėlinys leido „Liverpool“ ekipai eliminuoti „Man City“ iš FA taurės © JumpStory nuotr.

Paaiškėjo pirmasis 2021-22 metų sezono FA taurės finalo dalyvis.

Juo tapo „Liverpool“ komanda, kuri 3:2 pusfinalyje palaužė „Manchester City“ futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio „raudonieji“ jau pirmavo 3:0. Pirmasis pasižymėjo Ibrahimas Konate, kuriam tai buvo jau 3 įvartis galva per 2 savaites.

17-ąją minutę po grubios „Man City“ vartininko Zacho Steffeno klaidos pasižymėjo Sadio Mane. Kėlinio gale senegalietis įmušė jau trečią „Liverpool“ komandos įvartį į „miestiečių“ vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje savo įvarčiu atsakė Jackas Grealishas ir jau atrodė, kad šiek tiek atkūrė intrigą mače.

Visgi antrąjį savo įvartį „Manchester City“ futbolininkai sugebėjo pelnyti tik per pridėtą laiką, kai pasižymėjo Bernardo Silva. Keleta progų komanda turėjo išlyginti rezultatą ir perkelti rungtynes į pratęsimą, tačiau jomis nepasinaudojo ir mače triumfavo „Liverpool“ ekipa.

Finale Jurgeno Kloppo auklėtiniai susitiks su „Chelsea“ – „Crystal Palace“ poros nugalėtoju. Rytoj vyks antrasis FA taurės pusfinalis.