Įspūdingas Milano derbis baigėsi „AC Milan“ ekipos pergale © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Seria A“ rungtynėse „AC Milan“ futbolininkai triumfavo, namuose, rezultatu 3:2 įveikdami savo kaimynus „Inter“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 21 minutę. Vienas prieš vieną su „Milan“ ekipos vartininku išbėgęs Marcelo Brozovičius puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

„AC Milan“ davė atsaką vos už 7 minučių. Rezultatą išlygino baudos aikštelėje savąjį šansą atradęs Rafaelis Leao.

Šeimininkai turėjo žaidybinę persvarą pirmoje rungtynių pusėje, tačiau komandos į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui.

Po pertraukos „Milan“ ekipos žaidėjai sudavė du greitus smūgius savo oponentams. 54 minutę savo komandą į priekį išvedė Olivieris Giroud, o už 6 minučių persvarą padvigubino puikų individualų meistriškumą pademonstravęs ir dublį į savo sąskaitą įsirašęs Rafaelis Leao.

Tačiau, „Inter“ nebuvo pasiruošę taip lengvai sudėti ginklų ir 67 minutę iš Matteo Darmiano perdavimą gavęs Edinas Džeko užtikrintu smūgiu sušvelnino atsilikimą.

Svečiai turėjo keletą progų išlyginti rezultatą, tačiau mačas baigėsi lygiosiomis.

Po šių rungtynių „AC Milan“ kol kas rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu, „Inter“ užima penktą poziciją.