Įspūdingai žaidžiantis L. Suarezas atnešė dramatišką pergalę "Barcelona" ekipai

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse vėlų šeštadienio vakarą buvo sužaistos penktosios 11-ojo turo rungtynės.

Šalies sostinėje Madrido "Rayo Vallecano" priėmė čempionę "Barceloną", kuri praėjusiame ture pažemino "Real". Čia katalonai tokių lengvų rungtynių neturėjo - "Rayo" tik pačioje mačo pabaigoje apmaudžiai praleido du įvarčius ir leido varžovams pasiekti dramatišką pergalę rezultatu 3:2.

Rungtynės svečiams iš Katalonijos sostinės prasidėjo puikiai - jau 11-ąją minutę po Jordi Albos perdavimo pasižymėjo puikią sportinę formą demonstruojantis Luisas Suarezas.

Visgi po greito įvarčio "Barca" akivaizdžiai atsipalaidavo ir leido pajausti žaidimą šeimininkams. 35-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Pozo iš maždaug 20 metrų paleido galingą smūgį ir kamuolys nuo vartų konstrukcijos atsidūrė tinkle.

Antrajame kėlinyje 'Rayo" ir toliau rodė charakterį. Šeimininkai nebijojo spausti be Lionelio Messi žaidusios svečius ir 57-ąją minutę džiaugėsi pelnyta persvara - Raulio de Tomaso smūgį į virpstą pataisė vos kelias akimirkas aikštėje po keitimo praleidęs Alvaro Garcia.

Net ir įgijusi pranašumą "Rayo" negalvojo apie gynybą - šeimininkai pabandė dar kartą nubausti varžovus, tačiau katalonai daugiau nebeklydo, o šeimininkų baterijos vis labiau sėdo.

87-ąją minutę "Barca" grįžo į kovą - po gerai Gerardo Pique numesto kamuolio puikų smūgį kaire koja atlikęs Ousmane Dembele išlygino rezultatą, o jau po kelių minučių kraujo skonį pajutusi "blaugrana" sugebėjo išplėšti ir dramatišką pergalę. Po Sergi Roberto perdavimo nuo varžovų baudos aikštelėje atitrūkęs L. Suarezas slysdamas į priekį pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

"Barca", žaidusi gana blankias rungtynes, sugebėjo išplėšti pergalę ir įgyti 4 taškų pranašumą prieš artimiausius oponentus.

"Rayo" 2 - 3 "Barcelona"
11' [1 - 0] L. Suarez
35' [1 - 1] Pozo
57' [2 - 1] A. Garcia
87' [2 - 2] O. Dembele
90' [2 - 3] L. Suarez