Įspūdingai po dviejų praleistų įvarčių atsitiesusi Šveicarija paliko belgus antroje pozicijoje

Sekmadienį vakare UEFA Tautų lygoje buvo sužaistos dar šešerios A-D divizionų paskutiniojo turo rungtynės.

Didžiulė sensacija užfiksuota Liucernoje, kur vietos žiūrovų palaikoma Šveicarijas susigrūmė su kita A diviziono komanda - Belgija. Pasaulio čempionato trečios vietos nugalėtojai visą laiką pirmavo grupėje, tačiau netikėtai liko už finalinio ketverto - šveicarai įsūdė net penkis įvarčius ir triumfavo rezultatu 5:2.

Belgams rungtynėms prasidėjo tiesiog fantastiškai - Thorganas Hazardas jau 17-ąją minutę buvo įmušęs du įvarčius, o belgai turėjo daugiau nei solidžią persvarą.

Visgi šveicarai rodė didžiulį atsidavimą ir iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo įmušti tris atsakomuosius įvarčius. Vieną pelnė Ricardo Rodriguezas, dar du pridėjo šių rungtynių žvaigždė Haris Seferovičius.

Net ir atsilikinėdami belgai galėjo likti pirmoje pozicijoje - jiems svarbiausia buvo nepralaimėti dviejų įvarčių deficitu.

Tam įvykti Šveicarija neleido - 62-ąją minutę Nico Elvedi įmušė ketvirtąjį įvartį, o galutinį tašką padėjo ir "hat-tricką" į savo sąskaitą įsirašė rungtynių pabaigoje pasižymėjęs H. Seferovičius.

Belgija liko antroje pozicijoje, o Islandija su nuliu taškų iškrito į B divizioną.

B divizione pergalę šventė Austrija, tačiau ji į finalinį ketvertą jų neišvedė. C divizione estai išvykoje netikėtai įveikė graikus ir šventė pirmąją, bet nieko jau nebelėmusią pergalę. Vengrija taip pat džiaugėsi pergale - įveikta Suomija.

D divizione Baltarusija įveikusi San Mariną užsitikrino pirmąją poziciją, o Moldova ir Liuksemburgas išsiskyrė taikiai.