Įspūdinga "Werder" pergalė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Sužaidus dar šešis septintojo turo susitikimus Vokietijos futbolo pirmenybėse – trivaldystė. Iškovoję pergales ir surinkę po trylika taškų pirmąją vietą dalijasi titulą ginantis "Bayern", "Werder" ir "Schalke" klubai. Progą prisijungti prie trijulės turi "Nurnberg" ekipa, turo susitikimą prieš "Arminia" žaisianti sekmadienį.

Šeštadienį centrinis turo mačas vyko Miunchene, kur susitiko vietos "Bayern" bei svečiai iš sostinės "Hertha". Šeimininkai mačą pradėjo labai sėkmingai – jau 7-ąją minutę "Bayern" į priekį išvedė R.Makaay`us, prabėgus dar šėšioms minutėms, po C.Pizarro "skerso" į baudos aikštelę, rezultatą padvigubino W.Sagnolis.

"Bavarai" toliau dominavo ir kūrė progas – du pavojingi Bastiano Schweinsteigerio smūgiai praskriejo šalia vartų, tuo tarpu po L.Podolskio smūgio iš artimos distancijos "Hertha" ekipą nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Po pertraukos šeimininkai dar labiau padidino persvarą, o po tikslios kombinacijos pasižymėjo C.Pizarro. Vis dėlto, tai nepalaužė Berlyno komandos ir iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau negu dvidešimt minučių komandas teskyrė vienas įvartis – 57-ąją minutę įvartį smūgiu galva pelnė be priežiūros paliktas M.Fathi, o 73-ąją minutę O.Kahną nuginklavo M.Panteličius.

Tašką šiame mače padėjo "Bayern" naujokas L.Podolskis – 78-ąją minutę kontrataką pradėjęs R.Makaay`us perdavė kamuolį W.Sagnoliui, šis tiksliai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o L.Podolskis sėkmingai jį pasiuntė į tinklą, pelnė pirmąjį savo įvartį Bundesligoje ir užtvirtino savo klubo pergalę.

Kitame mače įspūdingą pergalę svečiuose iškovojo "Werder" futbolininkai, svečiuose net 6-0 "nušlavę" į Bundesligą sugrįžusią "Bochum" ekipą. Įdomu tai, jog keturis įvarčius Brėmeno ekipa pelnė per penkiolika paskutiniųjų mačo minučių ir net pusę komandos įvarčių pelnė klubo gynėjai.

Prabėgus septyniems lygos turams vis labiau aiškėja, jog praėjusiame sezone sėkmingai pasirodęs "Hamburger" klubas šiemet dėl aukščiausių pozicijų nekovos – uostamiesčio ekipa šeštadienį namuose 1-2 nusileido "Schalke" ekipai ir toliau išliko vienintele Bundesligos komanda, dar neiškovojusia pergalės. Verta paminėti, jog šeštadienio mače "Hamburger" neįmušė vienuolikos metrų baudinio bei visą antrąjį kėlinį žaidė dešimtyje. Šis pralaimėjimas nubloškė "Hamburger" jau į priešpaskutiniąją lygos poziciją.

Visi šeštadienio susitikimų rezultatai

"%c00001" 4 - 2 "%c00105"
8' [1 - 0] Roy Makaay
14' [2 - 0] Willy Sagnol
52' [3 - 0] Claudio Pizarro
57' [3 - 1] Malik Fathi
72' [3 - 2] Marko Pantelic
77' [4 - 2] Lukas Podolski

"%c00024" 1 - 2 "%c00015"
15' [0 - 1] Halil Altintop
29' [1 - 1] Piotr Trochowski
52' [1 - 2] Marcelo Jose Bordon

42' David Jarolim ("Hamburger") pašalintas iš aikštes

"%c00027" 3 - 0 "%c00008"
21' [1 - 0] Mario Gomez
47' [2 - 0] Arthur Goka
75' [3 - 0] Thomas Hitzlsperger

60' Carsten Ramelow ("Bayer") pašalintas iš aikštes

"%c00103" 3 - 1 "%c00011"
15' [0 - 1] Alexander Madlung
33' [1 - 1] Peer Kluge
34' [2 - 1] Oliver Neuville
82' [3 - 1] David Degen

"%c00088" 1 - 1 "%c00257"
20' [1 - 0] Vahid Hashemian
55' [1 - 1] Alexander Meier

"%c00010" 0 - 6 "%c00016"
6' [0 - 1] Aaron Hunt
59' [0 - 2] Christian Schulz
75' [0 - 3] Jurica Vranjes
76' [0 - 4] Diego
87' [0 - 5] Clemens Fritz
89' [0 - 4] Naldo