Ispanų salės futbolo atstovai įvertino pasaulio salės futbolo čempionato sąlygas © futsal.lt nuotr.

Ispanijos salės futbolo techninis direktorius Jose Venancio Lopezas Hierro lankėsi Lietuvoje ir apžiūrėjo FIFA pasaulio salės futbolo čempionato infrastruktūrą. 

Vizito tikslas – įvertinti rungtynių arenas, treniruočių sales bei apgyvendinimo paslaugas. Per tris dienas trukusį vizitą ispanai aplankė Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos arenas, apžiūrėjo treniruočių sales Vilniuje, Kaune ir Palangoje bei lankėsi viešbučiuose Vilniuje, Birštone ir Palangoje. 

„Šis vizitas buvo suplanuotas, kad galėtume pamatyti visą infrastruktūrą, sales ir viešbučius. Tai darome kiekvieną kartą kaip Ispanijos futbolo federacija, kai žaidžiame už Ispanijos ribų,“ – kalbėjo salės futbolo techninis direktorius.

Vizito metu svečiai teigiamai įvertino visas tris arenas, kurios yra puikiai pritaikytos aukšto lygio sporto renginiams.

Ispanijos salės futbolo rinktinė varžysis E grupėje, kurio taip pat yra Angolos, Japonijos ir Paragvajaus ekipos. Šios grupės kovos vyks Klaipėdoje.

Pasaulio čempionatas Lietuvoje vyks rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis. Finalinio etapo kovos vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos