Ispanijos taurė: „Real“ rungtynių pabaigoje palaužė kuklų trečio diviziono klubą © JumpStory nuotr.

Ispanijos taurės rungtynėse Madrido „Real“ sulaukė pasipriešinimo, tačiau išvykoje rezultatu 3:1 palaužė trečiame divizione rungtyniaujančią „Alcoyano“ ekipą.

Pirmame kėlinyje šeimininkai demonstravo tikrai solidų žaidimą ir sugebėjo susikurti keletą pavojingų momentų. Nepaisant to, pirmieji „ledus pralaužė“ Madrido ekipos futbolininkai. 39 minutę Ederis Militao galingu smūgiu galva nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Nepaisant to, „Alcoyano“ futbolininkai parodė charakterį ir pelnė išlyginamąjį įvartį. 66 minutę Dani Vega pademonstravo puikų individualų meistriškumą ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Vis gi, paskutinį žodį rungtynių pabaigoje tarė Ancelotti auklėtiniai. 76 minutę Marco Asensio su rikošeto pagalba išvedė savo komanda į priekį.

Vos už trijų minučių „Alcoyano“ ekipą ištiko dar viena nesekmė. Šeimininkų vartininkas Jose Juan įsimušė į savus vartus ir rezultatas tapo 3:1.

Narsiai kovoję „Alcoyano“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą, o tai reiškia, kad „Real“ keliauja į Ispanijos taurės aštuntfinalį.