Ispanijos Supertaurės finale – dramatiška „Athletic“ pergalė ir istorinis L. Messi pašalinimas © „Reuters“ nuotr.

Vėlų sekmadienio vakarą sužaistas Ispanijos Supertaurės finalas.

Be trofėjo ir vėl liko „Barcelona“, kuri dramatiškoje dvikovoje po pratęsimo 2:3 pripažino Bilbao „Athletic“ pranašumą.

„Barca“ pirmavo po Antoine'o Griezmanno įvarčio, pelnyto 40-ąją minutę, tačiau vos po poros minučių rezultatą išlygino Oscaras de Marcosas.

Tas pats A. Griezmannas 77-ąją minutę dar kartą išvedė „Barcą“ į priekį ir atrodė, kad katalonai iškovos trofėjų, tačiau 90-ąją minutę rezultatą išlygino Asieras Villalibre'as.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kur krito itin greitas įvartis – 93-ąją minutę puikiu smūgiu pergalę „Athletic“ ekipai padovanojo Inaki Williamsas.

Maža to, 121 minutę įvyko istorinis momentas – už smūgį varžovui pirmą raudoną kortelę žaidžiant „Barcos“ gretose prieš save išvydo Lionelis Messi.