Ispanijos Supertaurės finale – dramatiška „Athletic“ pergalė ir istorinis L. Messi pašalinimas © „Reuters“ nuotr.

Vėlų sekmadienio vakarą sužaistas Ispanijos Supertaurės finalas.

Be trofėjo ir vėl liko „Barcelona“, kuri dramatiškoje dvikovoje po pratęsimo 2:3 pripažino Bilbao „Athletic“ pranašumą.

„Barca“ pirmavo po Antoine'o Griezmanno įvarčio, pelnyto 40-ąją minutę, tačiau vos po poros minučių rezultatą išlygino Oscaras de Marcosas.

Tas pats A. Griezmannas 77-ąją minutę dar kartą išvedė „Barcą“ į priekį ir atrodė, kad katalonai iškovos trofėjų, tačiau 90-ąją minutę rezultatą išlygino Asieras Villalibre'as.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kur krito itin greitas įvartis – 93-ąją minutę puikiu smūgiu pergalę „Athletic“ ekipai padovanojo Inaki Williamsas.

Maža to, 121 minutę įvyko istorinis momentas – už smūgį varžovui pirmą raudoną kortelę žaidžiant „Barcos“ gretose prieš save išvydo Lionelis Messi.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
  • GedBuz

Messi ne tik fiziškai išsikrauna, bet jau psichologiškai nebeatlaiko. Šaunuoliai Bilbao, kovojo iki paskutinės minutės. Kamuolio kontrolė nors ir dvigubai pas Barcą, bet pagal smūgius Atletic net pirmavo.

• 15
  • Svk (IP: e5e5dfaad)

Grazinkit Valverde 😁 vienintelis treneris sugebejes consistent performance islaikyt. Apmaudu

• 6
  • Rimas (IP: 368ca1b0e)
    GedBuz

Sakai saunuoliai, o man jie slyksciai zaide ypac kai isiverze i prieki pratesime, pradejo guleti kiekviena akimirka, tada uz marakineliu tempti, o dani garcia turejo antra kortele gaut kai i de jong su galva ivaziavo. Apie ta kur islygino prateaime net nekalbu, isejo gal po keitimo tik 85 min, bet jau nuo kokios 105 pradejo pastoviai gulinet

• 5
  • Mr.barcelona

Bilbao šaunuoliai respect nusipelne pergales 100%

• 4
  • Bek Messi Bek (IP: d710c8f9e)

Is Barcos, jei nori savo saulelydi bent kelis titulus iskovot!!!!

• 1

• 4
  • tanas (IP: c91f63436)
    Llaurynas

Idomu Muniainas nuo Ramoso nusiziurejo sukuosena ar atvirksciai?😃 o siaip tai rezas desningas, Griezmanas prastas gynejas, del dvieju golu kaltas. Williamso devinke tai desertas, saunuoliai baskai

geriau pažiūrėjus tai abu pirmus praleido per Jordi Alba. pirmam nesužiūrėjo žaidėjo, antram nepasiekė kamuolio, Griezmanas buvo po to

• 0

• 6
  • Hehe (IP: 58de5440f)
    bodylip

Sutinku visiškai. Ypač, keista kai pratęsime buvo belekiek gulinėjimo, laiko tempimo, o teisėjas pridėjo vos 2 minutes. Bet, kad ir palaikau Barca, Athletic buvo vertesni pergalės- šlykščiai kovojo, bet noro ir užsidegimo buvo kur kas daugiau. Barcelonos žaidime be galo daug broko buvo, ir ypač trūko greičio

Bet nesakyk gera messis kabli prajunge tam 😃 koks ronaldo toki nervini priepoli butu pademonstraves butume cia belekaip isderge, db matom kodel pas viena 6 o pas kita 5 ballon dorai, koks dar aiskesnis atsakymas galetu but 😀

• -2
  • Tadas (IP: 2553508cf)
    Rimas (IP: 368ca1b0e)

tai svarbiausia kad barca nelaimejo titulo

• -2
  • Mikimauzas (IP: 58de5440f)

Keistas laikas, nieks net nezinojo kada cia vyks. Kaip ir sakiau inaki williams cia ir pades taska.

• Roja (IP: 594adfbfc)

Kaip Bilbao pratesime įsiveržė į priekį, tada futbolas ir pasibaigė. Jau taip šlykščiai laiką tempti, varžovus provokuoti, bauduoti, apsimetinėti, kad kojas traukia ir t.t. Teisėjas visas rungtynes normaliai teisėjavo, na bet antras pratesimo kėlinys tragedija, Bilbao žaidėjams leido daryti ką nori. Bilbao komanda dėl visko galima suprasti kodėl taip elgėsi, kai esi silpnesnis turi imtis papildomų priemonių, kad laimėtum. Rungtynių teisėjo niekaip negaliu suprasti.