Ispanijos pirmenybėse - dvejos lygiosios  (VIDEO)

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse prasidėjo 2-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios dvejos rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Sevilijoje, kur savo žiūrovų palaikoma "Real Betis" susigrūmė su La Korunjos "Deportivo". Po atkaklios kovos komandos turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis.

Tiek vieni, tiek kiti žaidė gana aktyviai, tačiau daugiau pavojingesnių progų turėjo šeimininkai. "Real Betis" daugiau atakavo ir buvo pranašesni su kamuoliu, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi ir komandos pasidalino po tašką.

Pirmajame ture "Deportivo" šventė pergalę ir dabar savo sąskaitoje turi 4 taškus, o "Real Betis" ekipai tai buvo pirmasis taškas.

Kitose rungtynėse užfiksuota kur kas daugiau įvarčių. Barselonos "Espanyol" namuose išleido pergalę prieš "Malaga".

Katalonai po Gerado Moreno įvarčių pirmavo rezultatu 2-0, tačiau "Malaga" nepasidavė ir 67-ąją minutę Diego Llorente atstatė pusiausvyrą, o išlyginamąjį įvartį svečiai pasiekė 90-ąją minutę.

"Real Betis" 0 - 0 "Deportivo"

"Espanyol" 2 - 2 "Malaga"
28' [1 - 0] G. Moreno
61' [2 - 0] G. Moreno
67' [2 - 1] D. Llorente
90' [2 - 2] Charles

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9633643" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>