Ispanijos čempionate suklupo lyderiai © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Ispanijos čempionato ("La Liga") 25-ojo turo rungtynėse buvo užfiksuoti net keli netikėti rezultatai: turnyro lyderė "Barcelona" svečiuose nesugebėjo įveikti paskutinėje vietoje esančios "Numancia", o La Korunijoje "Deportivo" įveikė "Real".

Sniegu padengtoje Sorijoje vykusiose rungtynėse "Barcelona" niekaip neatrado įkvėpimo žaisti prieš paskutinėje vietoje esančią "Numancia", kuri netgi sugebėjo išsiveržti į priekį po Juanlu įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje. Tačiau jau antrą antro kėlinio minutę Rafaelis Marquezas išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi 1-1.

Nors "Barcelona" šiame ture ir išbarstė du taškus, La Korunijoje vykusiose rungtynėse įspūdingo žaidimo šiemet nedemonstruojantis "Deportivo" įveikė be Ronaldo, Guti bei Salgado žaidusius "Real" futbolininkus. Abu rungtynių įvarčiai buvo įmušti pačioje rungtynių pradžioje: aštuntą rungtynių minutę po Sergio perdavimo iš krašto Albertas Luque galva pasiuntė kamuolį į tinklą, o po keturių minučių svečių situacija dar pablogėjo, kai Victoro skersuotą kamuolį Pavonas įsimušė į savo vartus. Šis antras iš eilės "Real" pralaimėjimas Ispanijos čempionate leido tik lygiosiomis sužaidusiai "Barcelona" padidinti persvarą iki aštuonių taškų.

Kitose šeštadienio rungtynėse iš turnyrinės lentelės dugno išsikapanoti bandanti Hectoro Cupero vadovaujama "Mallorca" namie turėjo pripažinti Valensijos "Levante" pranašumą, o Barselonos "Espanyol" bent iki šiandienos rungtynių pakilo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą, 2-1 įveikęs aštuonioliktoje vietoje esančią "Albacete".

Šeštadienio rezultatai:

La Korunijos "%c00089" 2 - 0 Madrido "%c00003"
8' [1 - 0] Albert Luque
12' [2 - 0] Francisco Pavon (į savo vartus)

Barselonos "%c00102" 2 - 1 "%c00095"
4' [1 - 0] Maxi
22' [2 - 0] Raul Tamudo
57' [2 - 1] Pacheco

Sorijos "%c00205" 1 - 1 "%c00006"
44' [1 - 0] Juanlu
46' [1 - 1] Rafael Marquez

"%c00021" 1 - 2 Valensijos "%c00197"
55' [1 - 0] Luis Garcia
63' [1 - 1] Sergio Garcia
81' [1 - 2] Jofre