Ispanijos čempionai startavo pergalingai © Eurofootball.lt
Čempionės titulą ginanti "Valencia" naująjį Ispanijos čempionato sezoną pradėjo 2-1 pergale prieš "Villareal" futbolininkus. Šios neretai derbiu vadinamos rungtynės vyko Valensijos "La Mestalla" stadione.

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad vienas ekipos lyderių Robertas Ayala patyrė rimtą dešiniojo kelio traumą, kuriai pagydyti reikės atlikti operaciją ir argentiniečiui teks praleisti nuo šešių iki aštuonių savaičių.

"%c00004" 2 - 1 "%c00086"
26' [1 - 0] %p00074
38' [2 - 0] %p00185
82' [2 - 1] %p01864

Rungtynes abi ekipos pradėjo žvalgyba. Pirmasis įvartis į "Villareal" vartus krito 26-ą minutę. Po puikiai Vicentės pakelto baudos smūgio iš dešiniojo aikštės krašto Ispanijos rinktinės gynėjas galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po trupučio daugiau nei dešimties minučių rezultatas tapo 2-0. Tas pats Vicente puikiai pakėlė kamuolį ir šįkart saugas Rubenas Baraja taip pat galva nukreipė kamuolį į vartus. 82-ą rungtynių minutę rezultatą sušvelnino "Villareal" naujokas urugvajietis Diego Forlanas.

Verta paminėti, jog šiose rungtynėse labai nesisekė iš "Barcelona" išsinuomotam "Villareal" saugui Riquelmei, kuris net kelis kartus pataikė į vartų konstrukcijas.

Sudėtys:

Valencia: Canizares; Carboni, Marchena, Navarro, Curro Torres; Vicente (Xisco 84'), Albelda, Baraja, Rufete (Aimar 67'); Di Vaio (Sissoko 74'), Mista.

Villareal: Reina; Javi Venta, Quique Alvarez, Armando Sa, Gonzalo; Josico (Battaglia 75'), Senna, Riquelme, Cazorla (Hector Font 62') ; Forlan, Anderson (Xisco Nadal 86').