Ispanijoje - sunki "Barcelona" pergalė prieš "Las Palmas" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse įvyko 25-asis turas, kuriame buvo sužaisto ketverios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Gran Canaria" stadione, kur susigrūmė "Las Palmas" vienuolikė prieš "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai turėjo sunkumų prieš šeimininkus, tačiau rezultatu 1-2 įrodė savo pranašumą.

Pranašumą svečiai iš Katalonijos įgijo mačo pradžioje, kai po tikslaus Jordi Alba perdavimo pasižymėjo rezultatyviausias pirmenybių ir "Barcelona" klubo žaidėjas Luisas Suarezas.

Vis dėlto šeimininkams vos po keturių minučių pavyko atstatyti pranašumą. Varžovų neužtikrintumu gynyboje pasinaudojęs buvęs Madrido "Real" antros komandos puolėjas Willianas Jose išlygino rezultatą.

Tačiau Ispanijos vicečempionams dar nesibaigus pirmajam kėliniui pavyko vėl įsiveržti į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo pergalingo įvarčio autoriumi tapo Neymaras.

"Las Palmas" futbolininkams šiame susitikime pavyko atlikti daug smūgių nei varžovams iš Barselonos, tačiau L. Enrique auklėtiniai atakavo daug tiksliau ir turėjo ne vieną puikią progą pelnyti trečiąjį įvartį.

"Barcelona" bent laikinai nuo artimiausių oponentų įgijo 9 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse vis dar be traumuoto Giedriaus Arlauskio žaidžianti Barselonos "Espanyol" ekipa minimaliu skirtumu pranoko La Korunjos "Deportivo". Pergalingą įvartį 52-ąją minutę pelnė Madrido "Real" klubui priklausantis Marco Asensio.

"Las Palmas" 1 - 2 "Barcelona"
6' [0 - 1] L. Suarez
10' [1 - 1] W. Jose
39' [1 - 2] Neymar

"Espanyol" 1 - 0 "Deportivo"
52' [1 - 0] M. Asensio

"Real Betis" 1 - 1 "Sporting Gijon"
65' [0 - 1] C. Castro
67' [1 - 1] G. Pezzella