Ispanijoje - netikėtumai: "Barca" pralaimėjo prieš "Celta", o "Real" nesugebėjo įveikti "Eibar" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos penkerios 7-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Mestalla" stadione, kuriame susigrūmė "Valencia" prieš Madrido "Atletico". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-0 įrodė pranašumą prieš "šikšnosparnius".

Šiose rungtynėse "Atletico" turėjo progą pelnyti du 11 metrų baudinius, tačiau Diego Alvesas atrėmė ir Antoine'o Griezmanno, ir Gabi smūgius.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 63-ąją minutę, kai po Kevino Gameiro perdavimo pasižymėjo A. Griezmannas. Galutinis taškas buvo padėtas pačioje mačo pabaigoje - po puikaus reido savo įvartį pasiekė ir K. Gameiro.

Pergalę iškovojęs "Atletico" bent trumpam šoktelėjo į pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Eibar". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai yra gilioje duobėje - ketvirtos lygiosios iš eilės.

Varžovai jau 6-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau Garethas Bale'as 17-ąją minutę išlygino rezultatą. "Real" per likusį laiką dominavo ir kūrė progas, tačiau pasiekti antrojo įvarčio taip ir nepavyko.

"Real" ekipai tai buvo trečiosios lygiosios iš eilės Ispanijos pirmenybėse. Po jų "baltieji" prarado lyderio poziciją.

Kitose rungtynėse "Malaga" po permainingos kovos nugalėjo Bilbao "Athletic", o "Villarreal" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su Barselonos "Espanyol".

Paskutinėse vakaro rungtynėse užfiksuotas netikėtumas. Vigo "Celta" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-3 nugalėjo čempionus "Barcelona" futbolininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone.

Po pirmojo kėlinio šeimininkavo pirmavo rezultatu 3-0. Netikėta sudėtimi rungtynes pradėjęs Luisas Enrique 33-ąją minutę negalėjo patikėti, kas vyksta aikštėje. Pione Sisto, Iago Aspaso ir Jeremy Mathieu įvartis į savus vartus leido "Celta" vienuolikei įgyti trijų įvarčių pranašumą.

Antrajame kėlinyje "Barca" buvo kur agresyvesnė ir vienu metu buvo sušvelninusi atsilikimą iki 3-2. 58-ąją minutę galva pasižymėjo Gerardas Pique, o 64-ąją minutę taiklus nuo 11 metrų žymos buvo Neymaras.

Atrodė, kad "Barca" dar gali šioje dvikovoje iškovoti teigiamą rezultatą, tačiau 77-ąją minutę viltis pakovoti dėl 3 taškų sugriovė Marcas-Andre ter Stegenas. Vartininkas, bandydamas išspirti kamuolį, pataikė į "Celta" žaidėją ir šis galva nukreipė kamuolį į vartus. Tai buvo antroji grubi ter Stegeno klaida šioje dvikovoje.

87-ąją minutę G. Pique pelnė dar vieną įvartį, tačiau galutinis rezultatas liko 4-3 ir "Celta" džiaugėsi pergale. Pralaimėjimą patyrusi "Barca" nukrito į ketvirtąją vietą, o Madrido komandos lieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

"Valencia" 0 - 2 "Atletico"
63' [0 - 1] A. Griezmann
90+3' [0 - 2] K. Gameiro
44' A. Griezmann ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio
69' Gabi ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Real Madrid" 1 - 1 "Eibar"
6' [0 - 1] F. Rico
17' [1 - 1] G. Bale

"Espanyol" 0 - 0 "Villarreal"

"Malaga" 2 - 1 "Athletic Bilbao"
3' [0 - 1] A. Aduriz
82' [1 - 1] S. Ramirez
83' [2 - 1] Duda
36' M. Balenziaga ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"Celta" 4 - 3 "Barcelona"
22' [1 - 0] P. Sisto
31' [2 - 0] I. Aspas
33' [3 - 0] J. Mathieu (į savus vartus)
58' [3 - 1] G. Pique
64' [3 - 2] Neymar (11 m. baudinys)
77' [4 - 2] P. Hernandez
87' [4 - 3] G. Pique