Ispanijoje - lengvos "Barcos" ir "Atletico" pergalės (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 33-ojo turo rungtynės.

Pirmajame susitikime susigrūmė dvi Barselonos miesto ekipos - "Espanyol" ir "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai varžovų stadione šventė pergalę rezultatu 2-0.

17-ąją minutę tikslus buvo Neymaras, įvartį pelnęs po Jordi Alba perdavimo. Pranašumą 25-ąją minutę padidino Lionelis Messi, kurio įvartis buvo paskutinis šiame susitikime.

55-ąją minutę J.Alba už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės, tačiau šeimininkai tuo nepasinaudojo ir "Barca" šventė pergalę, kuri nuo antroje vietoje esančio Madrido "Real" klubo leido bent laikinai atitrūkti iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse šalies čempionas Madrido "Atletico" rezultatu 3-0 sutriuškino "Elche" vienuolikę.

"Espanyol" 0 - 2 "Barcelona"

17' [0 - 1] Neymar

25' [0 - 2] L.Messi

55' J.Alba ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

"Atletico" 3 - 0 "Elche"

55' [1 - 0] Antoine Griezmann

63' [2 - 0] Raul Garcia

77' [3 - 0] Antoine Griezmann

"Getafe" 0 - 1 "Levante"

35' [0 - 1] Victor Casadesus

"Real Sociedad" 0 - 0 "Villarreal"