Ispanijoje - įtikinama "Atletico" pergalė prieš "Celta" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 28-ojo turoo rungtynės.

Antroje vietoje žygiuojanti Madrido "Atletico" namuose susigrūmė su Vigo "Celta". Diego Simeone didelių sunkumų neturėjo - varžovus nugalėtoju rezultatu 3-0.

"Atletico" į pergalę vedė trys žaidėjai - Antoine'as Griezmannas, Vitolo bei Angelis Correa.

Pralaimėjimą praėjusiame ture prieš "Barca" patyręs Madrido klubas nuo pastarųjų atsilieka 8 taškais, tačiau rankų kovoje dėl aukščiausios pozicijos nenuleidžia.

Kitose rungtynėse pergalę po atkaklios kovos iškovojo Barselonos "Espanyol" komanda. Katalonai po pirmojo kėlinio prieš "Real Sociedad" atsilikinėjo 0-1, tačiau antrajame kėlinyje puolimo dueto įvarčiai nulėmė pergalę rezultatu 2-1.

Likę du susitikimai baigėsi identiškomis Bilbao "Athletic" ir "Villarreal" klubų pergalėmis - 2:0.

"Atletico" 3 - 0 "Celta" (VIDEO)
44' [1 - 0] A. Griezmann
56' [2 - 0] Vitolo
63' [3 - 0] A. Correa

"Espanyol" 2 - 1 "Real Sociedad" (VIDEO)
41' [0 - 1] W. Jose
51' [1 - 1] L. Baptistao
72' [2 - 1] G. Moreno
72' G. Moreno ("Espanyol") nerealizavo 11 m. baudinio

"Las Palmas" 0 - 2 "Villarreal"
67' [0 - 1] C. Bacca
90+2' [0 - 2] N. Sansone (11 m.)
90+1' A. Galvez ("Las Palmas") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Leganes"
10' [1 - 0] R. Garcia
17' [2 - 0] R. Garcia