Ispanijoje - eilinis pergalingas S. Ramoso įvartis, "Barca" patyrė pralaimėjimą La Korunjoje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 27-ojo turo rungtynės.

La Korunjos "Deportivo" namuose priėmė sensacingas rungtynes UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaidusius "Barcelona" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai šį kartą išsigelbėti nesugebėjo, o lygos vidutiniokai šventė pergalę rezultatu 2-1.

Nuo pat rungtynių pradžios "Deportivo" vienuolikė rodė, kad tokio pažemino savo stadione, kokį trečiadienį patyrė Paryžiaus "Saint-Germain" ekipa, nėra pasiruošusi pamatyti.

Aikštėje virė atkakli kova - katalonai daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau "Deportivo" po greitų atakų ne kartą kėlė pavojų Marco-Andre ter Stegeno vartams.

Pirmasis įvartis krito 40-ąją minutę, kai po sumaišties baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio atsidūręs puolėjas Joselu išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto antrasis kėlinys La Korunjos komandai prasidėjo itin prastai - Luisas Suarezas 46-ąją susitikimo minutę išlygino rezultatą, o "Barca" įgavo pasitikėjimo.

Tačiau taip lengvai "Deportivo" pasiduoti šioje dvikovoje nebuvo nusiteikusi ir 74-ąją minutę šeimininkai vėl įgijo įvarčio pranašumą, kai po kampinio galva pasižymėjo Alexas Bergantinosas.

Per likusį laiką "Barca" bandė pasiekti savo įvarčių, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje ne jie, o šeimininkai pavojingomis kontratakomis galėjo pelnyti dar du ar tris įvarčius.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" namuose nusileido Bilbao "Athletic" futbolininkams, o "Villlarreal" minimaliu skirtumu pranoko Vigo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Real" klubas namuose priėmė Sevilijos "Real Betis". "Baltųjų" komanda tik po atkaklios kovos ir Sergio Ramoso herojiško žaidimo šventė pergalę rezultatu 2-1.

25-ąją minutę svečiai iš Andalūzijos pasiekė netikėtą įvartį - Keyloras Navasas nesugebėjo tinkamai sugauti kamuolio ir ranka įsimušė į savus vartus.

Vis dėlto 41-ąją minutę Cristiano Ronaldo pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį, kai po puikaus Marcelo perdavimo pasižymėjo galva.

Antrajame kėlinyje "Real" spaudė savo varžovus, tačiau pergalingas rungtynių įvartis buvo pasiektas tik 81-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo Sergio Ramosas. "Baltųjų" ekipos gynėjas galva pasižymėjo po kampinio ir įsirašė 10-ąjį įvartį į savo sąskaitą šiame sezone.

Paskutinę pridėto laiką minutę "Real Betis" galėjo pasiekti lygiąsias, tačiau klaidą už pirmąjį įvartį ištaisė ir nuostabią reakciją pademonstravo K. Navasas.

"Real" po "Barcelona" pralaimėjimo susigrąžino pirmąją vietą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Be to, Ispanijos sostinės ekipa yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

"Deportivo" 2 - 1 "Barcelona"
40' [1 - 0] Joselu
46' [1 - 1] L. Suarez
74' [2 - 1] A. Bergantinos

"Real Sociedad" 0 - 2 "Athletic"
28' [0 - 1] R. Garcia (11 m. baudinys)
56' [0 - 2] I. Williams

"Celta" 0 - 1 "Villarreal"
45' [0 - 1] R. Soldado

"Real Madrid" 2 - 1 "Real Betis"
25' [0 - 1] K. Navas (į savus vartus)
41' [1 - 1] C. Ronaldo
81' [2 - 1] S. Ramos
78' C. Piccini ("Betis") pašalintas iš aikštės