Ispanijoje - eiliniai C.Ronaldo įvarčiai ir triuškinanti Madrido "Real" pergalė (VIDEO)

Sekmadienį vėlai vakare Ispanijos "Primera" čempionate užsibaigė 7-asis turas, kuriame buvo sužaistos paskutinės keturios rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" futbolininkai susitiko su Bilbao "Athletic". Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 5-0 nepaliko jokių vilčių svečiams.

Pirmasis jau 2-ąją minutę "baltuosius" į priekį išvedė Cristiano Ronaldo, o 41-ąją minutę pranašumą padidino Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje dar sykį pasižymėjo K.Benzema, o baskų gynėjams ir toliau nesisekė sustabdyti C.Ronaldo - portugalas per likusį laiką pelnė dar du įvarčius ir pasiekė "hat-tricką".

Taip pat pergales iškovojo "Sevilla", "Villarreal" ir Barselonos "Espanyol". Po pergalės "Real" pakilo į ketvirtąją vietą, o "Sevilla" išlieka trečioje.

„Real Madrid“ 5 – 0 „Athletic Bilbao“

2‘ [1 – 0] C.Ronaldo

41‘ [2 – 0] K.Benzema

55‘ [3 – 0] C.Ronaldo

69‘ [4 – 0] K.Benzema

88‘ [5 – 0] C.Ronaldo

„Sevilla“ 4 – 1 „Deportivo“

24‘ [1 – 0] S.Mbia