Ispanijoje - "Celta" ir "Valencia" klubų pralaimėjimai (VIDEO)

Ispanijoje pirmadienio vakarą baigėsi naujojo "La Liga" sezono 1-ojo turo kovos.

Pirmoji dvikova įvyko "Balaidos" stadione, kur Vigo "Celta" susigrūmė su lygos naujoku "Leganes" klubu. Ispanijos aukščiausio diviziono debiutantas Vigo ekipai buvo per "kietas" - pralaimėta rezultatu 0-1.

Pergalę atnešė 75-ąją minutę pelnytas Victoro Diazo įvartis. 90-ąją minutę nugalėtojai liko žaisti dešimtyje, tačiau per likusias kelias minutes šeimininkai išsigelbėti neįstengė.

Paskutinėse vakaro rungtynėse žiūrovai išvydo kur kas daugiau įvarčių. "Valencia" namuose rezultatu 2-4 nusileido "Las Palmas" vienuolikei.

6-ąją minutę "šikšnosparniai" po Santi Mino taiklaus smūgio galva įgijo minimalų pranašumą, tačiau varžovai iki 31-os minutės sugebėjo šeimininkams atsakyti net trimis įvarčiais. Po įvartį pelnė Marko Livaja, Jonathanas Viera bei Kevinas-Prince'as Boatengas.

34-ąją minutę vėl tas pats S. Mina sugrąžino intrigą šioje dvikovoje. Antrajame kėlinyje "Valencia" dominavo ir kūrė progą po progos, tačiau pasiekti išlyginamojo įvarčio jiems taip ir nepavyko. Be to, 88-ąją minutę kontraatakos metu buvo nubausti to pačio M. Livaja.

"Celta Vigo" 0 - 1 "Leganes"
75' [0 - 1] V. Diaz
90' D. Timor ("Leganes") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9612351" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 2 - 4 "Las Palmas"
6' [1 - 0] S. Mina
16' [1 - 1] M. Livaja
24' [1 - 2] J. Viera (11 m. baudinys)
31' [1 - 3] K-P. Boateng
34' [2 - 3] S. Mina
88' [2 - 4] M. Livaja