Ispanijoje - "Athletic", "Eibar" ir "Alaves" klubų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 35-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata Pamplonoje tarp "Osasuna" ir La Korunjos "Deportivo" baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. "Osasuna" jau žino, kad pasitrauks iš Ispanijos pirmenybių, o "Deportivo" ekipai tai buvo itin svarbus taškas.

Kitose rungtynėse Sevilijos "Real Betis" namuose krito prieš "Deportivo Alaves". Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau "Alaves" antrajame kėlinyje sugebėjo pasiekti net keturis įvarčius ir švęsti pergalę rezultatu 4-1.

Tuo tarpu "Eibar" vienuolikė savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 pranoko "Leganes". Kike ir Sergi Enricho įvarčiai garantavo šeimininkams tris taškus.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Bilbao "Athletic" išvykoje sutriuškino Vigo "Celta". Raulio Garcia dublis ir Mikelio Rico tikslus smūgis nulėmė baskų pergalę rezultatu 3-0.

"Athletic" su 62 taškais užima šeštąją poziciją, kai tuo metu Europos lygos pusfinalyje žaidžianti "Celta" tenkinasi vos 11-ąja vieta.

"Celta" 0 - 3 "Athletic"
35' [0 - 1] R. Garcia
50' [0 - 2] R. Garcia
83' [0 - 3] M. Rico

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10319928" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Eibar" 2 - 0 "Leganes"
62' [1 - 0] Kike
66' [2 - 0] S. Enrich

"Real Betis" 1 - 4 "Alaves"
12' [1 - 0] R. Pardo
48' [1 - 1] N. Krsticic
54' [1 - 2] R. Sobrino
58' [1 - 3] C. Santos
90+4' [1 - 4] A. Katai

"Osasuna" 2 - 2 "Deportivo"
4' [1 - 0] J. Mondragon
18' [1 - 1] Guilherme
70' [1 - 2] Guilherme
78' [2 - 2] Juanfran (į savus vartus)