Ispanijoje - antroji lygos naujoko "Alaves" klubo pergalė (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse baigėsi 6-asis turas.

Paskutinės rungtynės įvyko "Mendizorrotza" stadione, kuriame susigrūmė lygos naujokas "Deportivo Alaves" prieš "Granada". Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "Alaves" futbolininkai varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

66-ąją minutę šeimininkai pirmavo rezultatu 2-0, tačiau 78-ąją minutę intrigą buvo sugrąžinęs Artemas Kravets, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2-1. Vis dėlto "Alaves" taškų prarasti nebuvo nusiteikęs ir per pridėtą teisėjo laiką pergalę užtvirtino Deyversonas.

"Alaves" ekipai tai buvo antrojo pergalė Ispanijoje. Po jos lygos naujokai pakilo į devintąją vietą, o "Granada" ir toliau rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne.

"Deportivo Alaves" 3 - 1 "Granada"
52' [1 - 0] G. Mendez
66' [2 - 0] V. Camarasa
78' [2 - 1] A. Kravets
90+3' [3 - 1] Deyverson

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9765989" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>