Ispanijoje: 6 įvarčių trileris ir  per pridėtą laiką išplėšta „Sevilla“ pergalė © JumpStory nuotr.

Vietą „Čempionų“ lygoje užsitikrinti siekianti „Sevilla“ sekmadienio vakarą pasiekė sunkią ir itin svarbią pergalę. Juleno Lopategui auklėtiniai namuose, rezultatu 4:2, palaužė „Granada“ vienuolikę.

Pirmieji rungtynėse smogė svečiai. 23 minutę Darwinas Machis puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į vartų dešinę ir rezultatas tapo 1:0.

Tačiau, „Sevilla“ rezultatą išlygino už 9 minučių. Po puikaus Jesuso Navaso aukšto perdavimo, galva kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą nukreipė Diego Carlosas.

68 minutę šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. Lucas Ocamposas pademonstravo puikią techniką. Permetęs kamuolį per oponentų vartininką argentinietis išvedė savo komandą į priekį.

„Granada“ nebuvo pasiruošusi taip lengvai nuleisti rankų ir 88 minutę išlygino rezultatą. Po Luiso Milla pakelto kampinio smūgiu galva vartininką nuginklavo Victoras Diazas.

Vis gi, „Sevilla“ nesutriko po praleisto įvarčio ir per pridėtą rungtynių laiką sugebėjo pasižymėti net du kart.

90+3 minutę po gudraus Ivano Rakiticiaus perdavimo galva, iš artimo nuotolio priešininkų vartus „sušaudė“ Rafa Miras.

O visus klausimus rungtynėse 90+9 minutę išsprendė Papu Gomezas. Argentinietis po puikaus Oliverio Torreso perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 4:2.

Po šių rungtynių „Sevilla“ bent kuriam laikui išlieka antrojoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Granada“ tenkinasi šešioliktąja vieta.