Ispanija Europos čempionatą pradėjo užtikrinta pergale prieš Kroatiją © AP nuotr.

Ispanijos rinktinė itin sėkmingai startavo Europos futbolo čempionata.

Pirmajame mače ispanai net 3:0 susitvarkė su kroatais.

Rungtynių lūžis įvyko pirmojo kėlinio viduryje, kai 29-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė Alvaro Morata. Dar po trijų minučių ispanų pranašumą padvigubino Fabianas Ruizas.

Kroatams dar vieną skaudų smūgį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą sudavė Dani Carvajalis.

80-ąją minutę kroatai galėjo pelnyti bent jau paguodos įvartį, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Bruno Petkovičius. Tiesa, puolėjas po nesėkmingo baudinio pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• nieko naujo

Oliveris kai visada idiotas

• 11
  • circ-ular

Galvojau kad bus vaizdu ir lygiosios, bet ne nuo pradziu Kroatai pradejo losti. O Yamali kazin kiek ilgai Barca islaikys.

• 10
  • Rororo

Nu įdomu. Taip išeina, jei tai visiška paskutinės vilties pražanga (jau daugiau beviltiška nebūna kaio kad šiose rungtynėse), bet kontaktas nestiprus, tai ir ne raudona. Reiškias mokysis visi silpną kontaktą daryti tokiose situacijose. Niekas kaip dalgiu ir nešienaus. Biški kliudei ir tvarkoj.

• 9
  • Scearys

Na Modricius tai visai suseno, nepalosia visai.

• 5
  • Tcooo

Atrodo kaip ir gerai Kroatai, bet Ispanai kiek nubega tiek ivartis Rodri tai red card turejo buti

• 3
  • pagalba
    Aduxz

Kodėl spėlionėje nėra taškų už šitas rungtynes?

Rytoj iš ryto bus paskaičiuota, atsiprašome už nepatogumus.

• 0
  • Aduxz

• 0
  • .....

Dabat tik klausimas del.rodri ir morata traumu.

• 0
  • Gerard

Kroatams bus ką veikti ir su Albanija. Vakar gerai atrodė rungtynėse su italais

• -1
  • Llukas2323

Kesminas i desimtuka atspejo rezultata 3-0. O siaip is kroatu geresnio rezultato tikejaus, labai idomu kaip kroatai bandys kabintis dar i si cepionata su Italija. Italu ir ispanu macas irgi daug ka parodys.

• 2
  • TomasHalaMadrid

Turėjo įvartį užskaityti,jeigu jau VAR pamatė,kad kroatas įbėgo į vartininko aikštelę anksčiau laiko,tai turėjo pamatyti,kad ir vartininkas žingsnį dėjo anksčiau smugio nuo 11m žymos!