Ispanija dominuoja visur: „La Roja“ olimpinį auksą užsikabino po F. Lopezo ir A. Tenaso benefiso © ZUMAPRESS.com nuotr.

Ispanija po 3 metų padarė tai, ko nepavyko padaryti Tokijuje.

Paryžiaus olimpinių žaidynių finale Fermino Lopezo vedama Ispanija 5:3 įveikė Prancūziją. Finale prireikė ir pratęsimo.

11-ąją minutę Enzo Millot išvedė prancūzus į priekį. Netrukus ispanai surado triuškinantį atsakymą. „Barcelona“ talentas Ferminas Lopezas pelnė „dublį“, Alejandro Baena pasižymėjo tiksliu baudos smūgiu ir per pertrauką prancūzams buvo ką apmastyti.

79-ąją minutę prancūzai galiausiai sušvelnino rezultatą, po Maghneso Akliouche įvarčio. Prieš pridėtą laiką VAR pastebėjo vieną epizodą, po kurio rungtynių teisėjas neturėjo kito varianto, nei skirti 11 metrų baudinį. Nuo žymos tikslus buvo Jeanas-Phillippe'as Mateta, išplėšęs pratęsimą.

Pratęsime „pole“ pozicijoje buvo „Les Blues“, bet įvarčius pelnė Ispanija. Sergio Camello mušė įvartį 100-ąją minutę, o vėliau mačą uždarė 121-ąją. Puikų perdavimą atliko vartininkas Arnau Tenas, kuris šiame mače ne kartą ir gelbėjo „La Roja“ vartus.

Bronzos medalį iškovojo Marokas, kuris 6:0 sutriuškino Egiptą.