Ispanai išplėšė lygiąsias mače su šveicarais, S. Ramosas nerealizavo dviejų 11 metrų baudinių © AFP nuotr.

Šeštadienį sužaistos ketverios UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynės.

Dramatiška kova vyko Šveicarijoje, kur šeimininkai tik paskutinėmis akimirkomis išleido pergalę iš savo rankų mače su ispanais bei sužaidė lygiosiomis 1:1.

Šveicarai į priekį išsiveržė 26-ąją minutę po tikslaus Remo Freulerio smūgio.

57-ąją minutę ispanai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Sergio Ramosas.

79-ąją minutę šveicarų gynėjas Nico Elvedi prasižengė baudos aikštelėje ir prieš save išvydo antrą geltoną kortelę, o ispanai gavo progą mušti antrąjį 11 metrų baudinį. Vis tik S. Ramosas antrą kartą smūgiavo dar prasčiau ir kamuolį be didesnių problemų sugavo šeimininkų vartininkas Yannas Sommeris.

Ispanai nepasidavė ir vis tik sugebėjo išplėšti tašką – 89-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardas Moreno.

Vietą A diviziono finalo ketverte užsitikrino Prancūzija, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė portugalus.

Vienintelį mačo įvartį 54-ąją minutę pelnė N'Golo Kante.

Vokietija 3:1 Ukraina

Švedija 2:1 Kroatija