Ispanai iškovojo trečią pergalę © Eurofootball.lt
Paskutinėse pirmojo turo varžybose Ispanijos rinktinė minimalia persvara įveikė Saudo Arabijos komandą. Šis mačas ispanams nieko nelėmė, nes jie jau prieš tai buvo užsitikrinę vietą aštuntfinalyje.

Stadionas: Fritz-Walter-Stadion, Kaizerslauternas 46,000 žiūrovų
Teisėjas: Coffi Codjia (Beninas)
Saudo Arabija 0 – 1 Ispanija
36' [0 - 1] Juanito

Saudo Arabija: Zaid, Dokhi, Tukar, Al Montashari, Khathran, Sulimani (Massad 81), Noor, Khariri, Aziz (Al Temyat 13), Al Jaber (Mouath 68), Al Harthi.

Ispanija: Canizares, Salgado, Marchena, Antonio Lopez, Juanito, Albelda, Reyes (Torres 69), Iniesta, Joaquin, Fabregas (Xavi 66), Raul (Villa 45).

Ispanai nuo pat pradžių rungtynes pradėjo labai aktyviai. Kaip ir žadėjo Ispanijos rinktinės treneris Luisas Aragonesas leido pailsėti daugumai savo pagrindinės sudėties žaidėjų.

10 rungtynių minutę neštuvais iš aikštės buvo išneštas Al Azizas, kuris gavo kelio traumą. Jį pakeitė Al Temyatas.

Ispanai kūrė vieną po kitos pavojingas progas ties Saudo Arabijos rinktinės vartais, tačiau nei Reyesui, nei Albelda, nei Joaquin, nei Rauliui kamuolio į vartus pasiųsti nesisekė.

Galiausiai pavyko pralaužti arabų gynyba 36 rungtynių minutę, kai po Reyeso perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Juanito.

Tuoj po to pavojingą ataka atsakė Saudo Arabijos futbolininkai.

41 rungtynių minutę po Joaquino perdavimo pasižymėti galėjo vienas iš pirmo įvarčio autorių Reyesas, bet stiprų smūgį atrėmė M. Zaidas. Po pirmojo kėlinuko 1-0 Ispanijos rinktinės naudai.

Kaip ir buvo žadėta L.Aragoneso, savo progų neišnaudojusį Raulį pakeitė Davidas Villa.

Antrojo kėlinio pradžioje A. Iniestos ir G.Antonio Lopezo smūgius vėl atrėmė puikiai žaidęs Saudo Arabijos vartininkas M. Zaidas.

53 rungtynių minutę Al Harthi prasiveržimą nutraukė Ispanijos gynėjai ir vėl nepalikdami jokių vilčių įmušti įvartį.

Antrajame kėlinyje arabai vėl stengėsi bent jau nepraleisti daugiau įvarčių ir pasitaikius progai surengti kontrataką. 76 rungtynių minutę už vaidybą geltoną kortelę buvo nubaustas Al Temyatas.

Savo ketvirtąjį įvartį bandė įmušti po keitimo aikštėje pasirodęs F. Torresas, kuris 84minutę buvo nugriautas baudos aikštelėje, tačiau 11 metrų baudinys nebuvo skirtas.

87 rungtynių minutę pavojingą ataką surengė Saudo Arabijos futbolininkai. Nooras iš dešinės kamuolį perdavė į centrą Al Harthi, bet pastarasis smūgiavo virš vartų. Rungtynės baigėsi minimalia Ispanijos rinktinės persvara. Pastaroji iškovojo trečią pergalę šiame Pasaulio čempionate.