Isco: finalo skonis dar geresnis, kai pusfinalyje įveiki "Atletico"

Madrido "Real" herojumi praėjusį vakarą tapęs Isco negailėjo pagyrų varžovams už kovą, tačiau pabrėžė, kad nėra geresnio būdo patekti į finalą, nei įvykti vienus savo aršiausių priešų.

Madrido "Atletico" atsakomojoje dvikovoje bandė užsikabinti už rungtynių ir 16-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 2-0, tačiau 42-ąją minutę Isco įvartis nugramzdino visas "Rojiblancos" vienuolikės viltis pasiekti finalą. Bendru rezultatu 4-2 tolyn žengė "Real" klubas, finale susitiksiantis su Turino "Juventus".

"Esame labai laimingi, nes pasiekti finalą antrus metus iš eilės tikrai nėra lengva, ypač kai žaidi prieš tokį pajėgų varžovą", - "Marca" žurnalistams po rungtynių sakė Isco. - Skonis yra dar geresnis, kai finalą pasieki tokiu būdu".

"Mūsų įvartis jiems buvo itin skaudus smūgis - po jo jie nebegalėjo atsitiesti. Kai praleidome du įvarčius, galiausiai pradėjome žaisti savo žaidimą.

Mums yra šiek tiek gėda, kad praleidome du įvarčius nesuprasdami ką darome rungtynėse", - pridūrė į startinėje sudėtyje sau vietą išsikovojęs Isco.

Straipsnio įvertinimas: 1 5
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos