Irureta sunerimęs prieš dvikovą su "Real" © Eurofootball.lt
Krizę išgyvenančios La Korunijos "%c00089" vyriausiasis treneris Javieras Irureta pareiškė esąs sunerimęs prieš šiandienos dvikovą su Madrido "%c00003".

Nors šiandien "Real" sudėtyje tikrai nematysime gynėjo Michelio Salgado, o taip pat mažai tikėtina, kad žaisti galės Ronaldo, Guti ir Raulis, "Deportivo" treneris neabejoja, kad Karališkasis klubas ras kaip kompensuoti šias netektis.

"Madrido klubas turi daug talentingų žaidėjų, - kalbėjo Irureta. - Nors ir neteko kelių pagrindinės sudėties žaidėjų, jie visada ras pamainą, kaip, pavyzdžiui, Michaelas Owenas ar Luišas Figo."

Manoma, kad būtent anglas Michaelas Owenas šiandien pradės rungtynes startinėje sudėtyje, pakeisdamas Ronaldo.

Tuo tarpu ir "Deportivo" su "Real" žais ne stipriausios sudėties. La Korunijos klubui padėti negalės vartininkas Jose Molina, gynėjai Cesaras ir Hectoras bei saugas Aldo Duscheras.

"Mums trūks keturių žaidėjų, tad šiuo aspektu abi komandos lygios," - kalbėjo "Deportivo" srategas, kurio kontraktas su dabartiniu klubu baigiasi jau šią vasarą.

"Šios rungtynės - ne paskutinės. Po jų dar bus likę trylika čempionato turų, nors negalima nuneigti, kad su kiekvienomis rungtynėmis mažėja taškų, kuriuos iškovojus galima kilti aukštyn turnyrinėje lentelėje," - rungtynių svarbos nepervertino ispanas.

Verta paminėti, kad pirmajame ekipų susitikime šiame sezone "Deportivo" svečiuose minimaliu rezultatu įveikė Karališkąjį klubą, tačiau nuo tada, kai gruodžio pabaigoje prie "Real" vairo stojo Wanderley'ius Luxemburgo, klubas demonstruoja įspūdingą formą ir suklupo tik praėjusio savaitgalio dvikovoje prieš Bilbao "Athletic".