Iraniečio smūgis per save atėmė taškus iš "Chelsea" ekipos

Pirmąją Naujųjų metų dieną Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos 21-ojo turo rungtynės.

Ne itin sėkmingai 2020-uosius pradėjo Franko Lampardo kariauna, kuri po fantastiško "Brighton" komandos iraniečio smūgio turėjo susitaikyti su lygiosiomis 1:1.

Londono "Chelsea" ekipai rungtynės prasidėjo idealiu scenarijumi – 10-ąją minutę svečius į priekį išvedė Cesaris Azpilicueta, po kampinio likęs be priežiūros ir iš arti nukreipęs kamuolį į "Brighton" vartus.

"Brighton" ekipai pirmasis kėlinys buvo ganėtinai liūdnas – Kepai tik prieš pat pabaigą reikėjo atremti pirmąjį smūgį. Visgi jau pirmojo kėlinio pabaigoje pabudę šeimininkai savo energiją perkėlė ir į antrąją rungtynių pusę.

"Chelsea" antrajame kėlinyje taip ir nerado būdų, kaip užbaigti rungtynes, o "Brighton" ieškojo bet kokių galimybių nubausti varžovus.

84-ąją minutę tokia galimybė virto išlyginamuoju įvarčiu – po kampinio smūgiu per save pasižymėjo Alireza Jahanbakhshas. Iranietis pelnė savo antrąjį įvartį atstovaujant "Brighton" klubui.

Iškart po įvarčio šeimininkai dar kartą užspaudė "Chelsea" vartus ir galėjo pasiekti pergalingą įvartį, tačiau "mėlynuosius" išgelbėjo Kepa.

Ketvirtoje vietoje esanti "Chelsea" ekipa po šio turo prieš artimiausius oponentus gali sudeginti pranašumą iki dviejų taškų.

Kita akistata, vykusiu tuo pačiu laiku, baigėsi "Aston Villa" pergale prieš "Burnley".

"Brighton" 1 - 1 "Chelsea"
10' [1 - 0] C. Azpilicueta
84' [1 - 1] A. Jahanbakhsh

"Burnley" 1 - 2 "Aston Villa"
27' [0 - 1] Wesley
41' [0 - 2] J. Grealish
80' [1 - 2] Ch. Wood