London
o "%c00041" bei Prancūzijos nacionalinės rinktinės saugas Robertas Piresas (%p01550) šį sezoną gali iškovoti net 4 trofėjus: UEFA Čempionų Lygą, Anglijos "Premiership" lygą, FA Taurę bei 2004 metų Europos čempionatą, vyksiantį Potugalijoje.

Pateikiame neseniai šio žaidėjo duotą interviu uefa.com tinklapiui.

Uefa.com: Prieš 2004 metų Europos čempionatą laukia vienerios labai svarbios varžybos. Ar žinote, kokios?

Piresas: A, taip, Prancūzija prieš Braziliją.

Uefa.com: Ne, tai UEFA Čempionų Lygos finalas! Kaip manote, ar naujasis formatas patobulino turnyrą?

Piresas: Manau, kad tai naudinga visiems. Dabar daug įdomiau žiūrovams. Dabar nėra antro grupinio etapo, kuris vyksta daug ilgiau. Tiesiog sistema geresnė.

Uefa.com: Kaip sužinojote, kad ketvirtfinalyje teks grumtis su "Chelsea"?

Piresas: Apie tai išgirdome per treniruotę. Visi žinojome, kad tai bus sunkios rungtynės - labai sunkios. Turėjome psichologinį pranašumą, nes šiame sezone mes juos nugalėjome tris kartus. Tačiau šį kartą visgi viskas kitaip. Žinojome, kad šios dvejos varžybos bus visiškai skirtingos. Stengsimės būti atsargūs ir negalvoti apie tas tris pergales čempionate bei FA taurės varžybose.

Uefa.com: EURO 2004 tuoj prasidės. Ar daug apie tai kalbatės su komandos draugais?

Piresas: Atvirai sąkant, šiuo metu ne, nes yra daug ka padaryti ir daug ką apgalvoti ir be to. "Arsenal" neblogai rungtyniauja š sezoną, todėl apie EURO 2004 nėra kada galvoti. Daugiau galvojame apie "Premiership", Čempionų Lygą bei FA Taurę. Mums svarbu nemaišyti dalykų. Šiandien žaidžiu už "Arsenal", birželį jau vilkėsiu Prancūzijos rinktinės marškinėlius ir žaisiu prieš Angliją, Kroatiją bei Šveicariją. Tačiau šiuo metu turime EURO 2004 pamiršti.

Uefa.com: Žaidėte EURO 2000 ir prisidėjote prie pergalės. Ar po tokio šuolio, tokios sėkmės nebuvo sunku nusileisti nuo padebesių ant žemės?

Pires: Tiesa, po EURO 2004 man buvo sunku - gavau traumą, visiškai nepasisekė Pasaulio čempionate 2002 metais. Buvo paskirtas naujas treneris (Jacquesas Santini). Jis įvedė naują sistemą, naują taktiką ir aš jaučiausi tarytum naujokas. Buvau beveik atsarginis. Turėjau parodyti, jog nusipelnau vietos rinktinėje. Man tai labai svarbu, nes EURO 2004 turėtume pasirodyti gerai.

Uefa.com: Ar EURO 2004 bus paskutinis svarbus tavo, kaip rinktinės žaidėjo turnyras ar vis dar galvoji ir apie Pasaulio čempionatą 2006 metais?

Piresas: Tarkime, dabar sustoti nenoriu. Manau, kad turiu pakankamai sugebėjimų ir pajėgsiu žaisti Pasaulio čempionate Vokietijoje. Tačiau sprendimas priklauso ne nuo manęs. Spręs treneris, tačiau, tiesa, aš tikrai labai noriu dalyvauti antrankinėse varžybose, prasidėsiančiose rugsėjo mėnesį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos