"Inter" sezoną pradėjo pralaimėjimu "Sassuolo", lygos naujokai susitvarkė su "Cagliari" (VIDEO)

Nepaisant to, kad Milano „Inter“ šį sezoną kelia aukščiausius tikslus „Serie A“ pirmenybėse, sezono startas to neparodo. „Inter“ ekipa buvo priversta 0:1 pripažinti „Sassuolo“ pranašumą.

26-ąją minutę Miranda laikė savo varžovą baudos aikštelėje ir į „Inter“ vartus buvo paskirtas 11m baudinys. Nors Sairas Handanovičius lietė Domenico Berardi smūgiuoti kamuolį, jis išlaikyti sausų vartų nesugebėjo.

Nepaisant to, kad „Inter“ žaidė kur kas pavojingiau, sužaidus daugiau negu valandą „Sassuolo“ persvara galėjo padvigubėti. Vis dėlto Kevino-Prince‘o Boatengo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir „Inter“ išsaugojo savo šansus išlyginti rezultatą.

Po to „Inter“ dar turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau savo šansų neišnaudoję Milano futbolininkai neišvengė staigmenos.

Tuo metu „Serie B“ pirmenybėse praėjusį sezoną triumfavusi „Empoli“ ekipa be didesnio vargo 2:0 įveikė „Cagliari“ ekipą.

Lygos naujokų gretose pasižymėjo Rade Kruničius bei Francesco Caputo.

Kiek sudėtingesnę pergalę pasiekė SPAL ekipa, kuri 1:0 įveikė „Bologna“ ekipą, po nuostabaus Jasmino Kurtičiaus įvarčio. Pastarieji rungtynes užbaigė dešimtyje, kadangi 89-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Adamas Nagy.

Šį sezoną „Serie A“ pirmenybių pirmosios lygiosios buvo užfiksuotos rungtynėse tarp „Parma“ ir „Udinese“ ekipų, kurios sužaidė 2:2.

„Sassuolo“ 1:0 „Inter“
27‘ [1-0] D. Berardi (11m baudinys)

„Empoli“ 2:0 „Cagliari“
14‘ [1-0] R. Krunič
52‘ [2-0] F. Caputo

„Bologna“ 0:1 SPAL
71‘ [0-1] J. Kurtič