„Inter“ sezoną pradėjo dramatiška pergale prieš „Fiorentiną“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienio vakarą pirmąsias rungtynes šio sezono „Serie A“ pirmenybėse sužaidė Milano „Inter“ klubas, kuris namuose dramatiškoje dvikovoje rezultatu 4:3 palaužė „Fiorentiną“.

Pirmajame kėlinyjė abi komandos apsikeitė įvarčiais: 3-ąją minutę svečius į priekį išvedė Cristianas Kouame, o jau teisėjo kompensuoto laiko metu rezultatą išlygino Lautaro Martinezas.

52-ąją minutę „Fiorentina“ ekipos gynėjas Federico Ceccherini pasiuntė kamuolį į savo vartus ir „Inter“ išsiveržė į priekį.

Vis tik šeimininkai pranašumu džiaugėsi neilgai – 57-ąją minutę rezultatą išlygino Gaetano Castrovilli, o dar po šešių minučių Federico Chiesa dar kartą išvedė „Fiorentiną“ į priekį.

„Inter“ rungtynių pabaigoje sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išplėšti pergalę. 87-ąją minutę rezultatą išlygino Romelu Lukaku, o 89-ąją pergalę „Inter“ ekipai padovanojo Danilo D'Ambrosio.

„Torino“ 2:4 „Atalanta“

„Cagliari“ 0:2 „Lazio“

„Sampdoria“ 2:3 „Benevento“