„Inter“ pervažiavo „Cagliari“ ekipą ir pakilo į pirmąją pirmenybių vietą © imago images/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Milano „Inter“ ekipa pademonstravo dominuojantį pasirodymą ir namuose rezultatu 4:0 sutriuškino „Cagliari“ vienuolikę.

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė 29 minutę. Hakanas Calhanoglu pakėlė kampinį ir Lautaro Martinezas smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

44 minutę „Inter“ turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Lautaro Martinezas.

Antrame kėlinyje apie save priminti nusprendė Alexis Sanchezas. Čilietis 50 minutę šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

Hakanas Calhanoglu įspūdingu stiliumi patrigubino persvarą 66 minutę. Turkas tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Na ir paskutinį „vinį į varžovų“ karstą įkalė dublį pelnęs Lautaro Martinezas. Argentinietis „uždarė“ komandos draugo perdavimą iš krašto ir pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Ši pergalė lemia, kad „Inter“ aplenkia savo kaimynus „Milan“ ir iškopia į pirmąją lentelės poziciją.