„Inter“ per pridėtą laiką paleido pergalę prieš „Monza“ © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse Milano „Inter“ išvykoje apmaudžiai rezultatu 2:2 sužaidė lygiosiomis su „Monza“ futbolininkais

Svečiai šiame mače pasižymėjo pirmieji. 10 minutę Po Alessandro Bastoni perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Matteo Darmianas.

Tačiau, vos už keletos akimirkų rezultatas jau tapo lygus, kadangi 11 minutę „Inter“ ekipos vartininką smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą nuginklavo Patrickas Ciurria.

Visgi, „Inter“ gana greit susigrąžino savo persvarą. 22 minutę įvartį pelnė oponentų gynybos klaida pasinaudojęs Lautaro Martinezas.

„Monza“ išsilaikė kovojo pagirtinai visų rungtynių metu ir jų sunkus darbas galiausiai buvo apdovanotas išlyginamuoju įvarčiu. 90+3 minutę po Patricko Ciurria aukšto perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Luca Caldirola.

Po šių rungtynių „Inter“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo atitinkamai penktoje ir šeštoje vietoje esančių „Lazio“ ir „Roma“ ekipų skiria keturi taškai. Tiesa, abi Romos ekipos yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.