"Inter" patyrė dar vieną pralaimėjimą, "Napoli" įveikė "Crotone", o "Roma" sutriuškino "Palermo" (VIDEO)

Sekmadienį sužaisti aštuoni Italijos pirmenybių susitikimai.

Dar vieną nesėkmę Bergame prieš vietos "Atalanta" patyrė Milano "Inter" futbolininkai. Čia jie varžovus buvo priversti vytis jau nuo pat pradžių, nes 10-ąją minutę pasižymėjo Andrea Masiello. Ederas antrojo kėlinio pradžioje buvo rezultatą išlyginęs, bet dvikovai artėjant į pabaigą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mauricio Pinilla.

Ketvirtasis "nerazzurri" pralaimėjimas reiškia, kad jie nukrito jau į tryliktąją vietą.

Kitame mače praėjusio sezono vicečempionas "Napoli" turėjo vargo su paskutiniąją poziciją užimančiu "Crotone". Nors Jose Callejonas įmušė įvartį jau 17-ąją minutę, sužaidus pusvalandį iš aikštės už nesportišką elgesį buvo pašalintas Manolo Gabbiadini.

Maurizio Sarri auklėtiniams būtų buvę itin nelengva, bet po kelių minučių pasižymėti jų gretose sugebėjo Nikola Maksimovičius. Vėliau "Crotone" ekipa stengėsi išplėšti bent tašką, tačiau vienintelį įvartį jai pavyko pelnyti tik dvikovos pabaigoje.

Dar viena intriguojanti akistata vyko tarp "Cagliari" bei Florencijos "Fiorentina" vienuolikių. Čia rezultatu 5-3 triumfavo "Viola", kurios gretose hat-tricką pelnė Nikola Kaliničius, o dublį pridėjo Federico Bernardeschi.

Galiausiai, vakariniame mače triuškinančią pergalę prieš "Palermo" iškovojo "Roma" ekipa. Antrojoje vietoje žengiančių "giallorossi" gretose po kartą pasižymėjo Mohamedas Salah, Leandro Paredesas, Edinas Džeko bei Stephanas El Shaarawy. Dabar nuo Turino "Juventus" juos skiria tik du taškai.

"Udinese" 3 - 1 "Pescara"
[1-0] 9' Cyril Thereau (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 71' Cyril Thereau
[2-1] 74' Alberto Aquilani
[3-1] 90' Duvan Zapata (iš 11 metrų baudinio)

"Torino" 2 - 2 "Lazio"
[1-0] 20' Iago Falque
[1-1] 71' Ciro Immobile
[1-2] 84' Alessandro Murgia
[2-2] 90' Adem Ljajič

"Empoli" 0 - 0 "Chievo"
80' Lucas Nahuel Castro ("Chievo") pašalintas iš aikštės

"Crotone" 1 - 2 "Napoli"
[0-1] 17' Jose Maria Callejon
31' Manolo Gabbiadini ("Napoli") pašalintas iš aikštės
[0-2] 33' Nikola Maksimovič
[1-2] 89' Aleandro Rosi

"Atalanta" 2 - 1 "Inter"
[1-0] 10' Andrea Masiello
[1-1] 51' Eder
[2-1] 88' Mauricio Pinilla (iš 11 metrų baudinio)

"Cagliari" 3 - 5 "Fiorentina"
[1-0] 2' Davide Di Gennaro