"Inter" paskutinėmis minutėmis išleido pergalę iš savo rankų

Sekmadienio vakarą sužaistos dar vienerios "Serie A" 16-ojo turo rungtynės.

Pirmenybių lyderiai Milano "Inter" futbolininkai išvykoje pačioje rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Fiorentina".

Svečiai į priekį išsiveržė 8-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Borja Valero.

39-ąją minutę "Inter" par kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR peržiūros Lautaro Martinezo įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

"Fiorentina" rezultatą išlygino jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Dušanas Vlahovičius nuginklavo varžovų vartininką bei išplėšė tašką savo ekipai.

"Serie A" pirmenybėse šiuo metu turnyrinės lentelės viršuje eančios "Inter" ir "Juventus" ekipos yra surinkusios po 39 taškus.