"Inter" nugalėjo paskutinėmis minutėmis © Eurofootball.lt
Italijos čempionato 28-tojo turo paskutinėse rungtynėse Milano "Inter" po įtemptos kovos įveikė autsaiderius "Perugia", ir taip juos nustūmė arčiau iškritimo į "Serie-B".

"%c00083" - "%c00037" 2 - 3
24', 86' %p00393, 50' %p01880, 58' %p01893, 88' %p01346

Prieš rungtynes buvo juntama šventinė nuotaika - abi komandos gavo didelius šokoladinius kiaušinius.
Namų komanda pradžioje žaidė geriau ir jiems pritrūko sėkmes, kai 19-ą minutę Obodo smūgis atsitrenkė į virpstą, ir po minutės tas pats atsitiko ir po Fabiano bandymo nuginkluoti Toldą.
Ironiška, bet po trijų minučių "Inter" išnaudojo savo pačią pirmą progą - Adriano apsivarė du gynėjus ir perkelė kamuolį per vartininką Kalačą.
Neužilgo Codrea'os smūgį ranka sustabdė Materazzis, bet teisėjo manymu tai atsitiko netyčia. Šis epizodas sukėlė didelius protestus į kuriuos įsijungė ir klubo direktoriai, kurie buvo pašalinti nuo atsarginių suolelio.
"Perugia" toliau šturmavo varžovų vartus, bet jiems niekaip nepavykdavo išnaudoti progų.

Antrajame kėlinyje jiems pavyko įveikti tą problemą, ir sužaidus keturias minutes Di Francesco išlygino rezultatą.
Po keitimo išėjęs Hubneris 57-ą minutę išlygino rezultatą smūgiavęs kamuoliui atšokus po baudos smūgio.
Įvartis suteikė "Perugiai" pasitikėjimo savo jėgomis, bet "Inter'as" rungtynėms einant į pabaigą pradėjo vis labiau spausti varžovus.
Adriano buvo ypač aktyvus ir 86 minutę susistabdęs kamuolį ir apsisukęs smūgiavo tiksliai.
Po dviejų minučių svečiai įmušė lemiamą įvartį: Martinsas atsidurė vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus. "Perugia" buvo labai nepatenkinta šiuo epizodu, nes Adriano buvo atsidūręs nuošalėje.

Taigi "Inter" nugalėjo ir su 49-iais taškais pakilo į penktą vietą. Tuo tarpu "Perugia" jau gali beveik atsisveikinti su "Serie-A", nes jie atsilieka nuo keturioliktoje vietoje esančios "Lecce" net 6 taškais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...