"Inter" nepaliko vilčių "Cagliari" ir bent laikinai šoktelėjo į trečią vietą (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybių 33-iasis turas prasidėjo ne įprastu laiku. O antradienį vykusios vienose rungtynėse, intrigos nebuvo galima rasti nė iš tolo.

Milano „Inter“ ekipa 4:0 įveikė „Cagliari“, tačiau ne tik rezultatas atspindi visišką „Inter“ ekipos dominavimą.

„Inter“ kamuolį kontroliavo net 74% laiko ir per 90 minučių atliko 20 smūgių iš kurių 9 buvo į vartų plotą. Tuo metu „Cagliari“ per visas rungtynes nesugebėjo nė karto smūgiuoti link vartų bei statistikos protokole prie smūgių į vartus ir vartų plotą dega nuliai.

„Inter“ ekipą į priekį jau trečiąją minutę išvedė Joao Cancelo.

Antrajame kėlinyje 49-ąją minutę Mauro Icardo padvigbino rezultatą, o 60-ąją minutę Marcelo Brozovičius pelnė trečią komandos įvartį.

Pačioje rungtynių pabaigoje, 90-ąją minutę, paskutinę vinį kalė Ivanas Perišičius.

„Inter“ 4:0 „Cagliari“
3‘ [1-0] J. Cancelo
49‘ [2-0] M. Icardi
60‘ [3-0] M. Brozovič
90‘ [4-0] I. Perišič