"Inter" nelaimėjo nepaisant dviejų J. Harto klaidų, "Milan" palaužė "Genoa" (VIDEO)

Tarp "Torino" bei Milano "Inter" futbolininkų sužaistas pirmasis 29-ojo "Serie A" turo mačas.

Svečiai iš "madų sostinės" jame į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio viduryje, kuomet po Danilo D'Ambrosio perdavimo suklydo Geoffrey Kondogbios smūgį praleidęs Joe Hartas.

Po šio epizodo Turino komanda atsitiesė ir jos gretose kaipmat pasižymėjo Daniele Baselli, o 59-ąją minutę šeimininkams pranašumą jau suteikė po Juano Iturbe perdavimo įvartį pelnęs Afriyie Acquah.

Vis dėlto, rezultatas prabėgus kelioms akimirkoms vėl keitėsi - Hartas į savo sąskaitą įsirašė dar vieną klaidą, o į tuščius vartus įmušė Antonio Candreva.

Tiesa, vartininkas iš Anglijos vėliau savo komandą išgelbėjo nuo Edero smūgio, bet jo komanda daugiau tikslių atakų nesurengė ir mačas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Šis rezultatas reiškia, jog "Inter" nepavyko labiau prisivyti stipriausiųjų ketverto, o prie "nerazzurri" priartėjo šiek tiek vėliau žaidęs "Milan".

Vincenzo Montellos auklėtiniai "San Siro" stadione priėmė "Genoa" klubą, prieš kurį rodė tikrai neblogą žaidimą.

Nors "rossoneri" į varžovų vartus įmušė tik vieną įvartį, jo pakako iškovoti tris taškus - tai įpusėjus pirmajam kėliniui padaryti pavyko puikiai varžovų vartų sargą po Gianlucos Lapadulos perdavimo permetusiam Mati Fernandezui.

Po šios pergalės "Milan" nuo kitos to paties miesto ekipos skiria du taškai, tačiau rytoj į šeštąją vietą gali sugrįžti su "Pescara" susikausiantis Bergamo "Atalanta".

"Torino" 2 - 2 "Inter"
[0-1] 27' Geoffrey Kondogbia
[1-1] 33' Daniele Baselli
[2-1] 59' Afriyie Acquah
[2-2] 62' Antonio Candreva

"Milan" 1 - 0 "Genoa"
[1-0] 33' Matias Fernandez

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10231145" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>