„Inter“ namuose susitvarkė su „Udinese“ ekipa © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiame „Serie A“ čempionato susitikime Milano „Inter“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Udinese“ futbolininkus.

Pirmieji šiame mače į priekį išsiveržė šeimininkai. 20 minutę 11 metrų baudinį realizavo Romelu Lukaku.

„Udinese“ sugebėjo išlyginti rezultatą baigiantis pirmąjam kėliniui. 43 minutę įvartį pelnė Sandi Lovričius.

Tačiau, „Inter“ futbolininkai įrodė savo pranašumą antrąjame kėlinyje pelnydami du įvarčius. 73 minutę pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas, o 89 minutę galutinį tašką šiame mače padėjo oponentų vartininką nuginklavęs Lautaro Martinezas.

Po šių rungtynių „Inter“ vis dar rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje, o juos nuo čempionato lyderių „Napoli“ skiria 15 taškų.