„Inter“ namuose sumalė į miltus „Bologna“ vienuolikę © AP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiame „Serie A“ mače Milano „Inter“ namuose rezultatu 6:1 sutriuškino „Bologna“ futbolininkus.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo svečiai. Po komandos draugo smūgio Charalampos Lokygiannis pakeitė kamuolio skriejimo trajektoriją ir nukreipė jį į vartų tinklą.

Tačiau, praleidus įvartį „Inter“ futbolininkuose pabudo žvėris ir pastarieji smogė penkis įvarčius atgal.

26 minutę pasižymėjo Edinas Džeko, o 36 minutę savo komandą į priekį išvedė puikiai baudos smūgį realizavęs Federico Dimarco.

Trečiąjį Milano ekipos įvartį pelnė po Hakano Calhanoglu pakelto kampinio smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntęs Lautaro Martinezas.

Antrame kėlinyje „Inter“ pridėjo dar tris įvarčius: 48 minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė Federico Dimarco, 59 minutę penktąjį komandos įvartį pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Hakanas Calhanoglu, o paskutinį „vinį į varžovų“ karstą sukalė prie įvarčių šou prisidėjęs Robinas Gosensas.

Po šios pergalės Milano „Inter“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, taškais susilygindami su atitinkamai trečioje ir penktoje vietoje esančiais „Lazio“ ir „Atalanta“ futbolininkais.