"Inter" ir "Lazio" akistata baigėsi lygiosiomis, "Juventus" į pergalę atvedė P. Dybala (VIDEO)

Priešpaskutiniame 19-ojo Italijos čempionato turo susitikime į kovą stojo Milano "Inter" bei Romos "Lazio" klubai. Abu jie šį sezoną pradėjo puikiai, tačiau jam priartėjus prie vidurio susidūrė su sunkumais.

"Madų sostinės" futbolininkai siekė atsitiesti po dviejų pralaimėjimų "Serie A" bei iškritimo iš "Coppa Italia" turnyro, o stipriausiųjų ketvertui į nugarą kvėpuojantis "Lazio" turėjo puikią progą atimti taškus iš vienų pagrindinių savo konkurentų.

Visgi, savo tikslų "San Siro" stadione nepasiekė nė viena ekipa, nes, nors dvikova ir buvo intriguojanti, kurti progas sekėsi sunkiai.

Bene geriausią galimybę pasižymėti Felipe Andersonas turėjo tik 80-ąją minutę. Šiam "Lazio" saugui kontratakos metu nepavyko išnaudoti puikaus Ciro Immobile perdavimo.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 0-0. Tai reiškia, kad abi komandos jau leido į priekį pabėgti vakar laimėjusiam "Napoli", o tokiu pat šansu kiek vėliau pasinaudojo Turino "Juventus".

Antrąją vietą užimantys Massimiliano Allegri auklėtiniai paskutiniajame šių metų "Serie A" mače nugalėjo Veronos "Hellas" komandą.  Tiesa, dėl išlikimo kovojančius varžovus palaužti buvo nelengva.

Viskas atrodė gerai, kai "bianconeri" jau šeštąją minutę išvedė prie atšokusio kamuolio suskubęs Blaise'as Matuidi, bet sužaidus beveik valandą rezultatą buvo išlyginęs Martinas Caceresas. Praeityje "Juvei" atstovavęs gynėjas paleido puikų tolimą šūvį.

Tuomet jau ne pirmą kartą šį sezoną sužibo Paulo Dybala. Šis snaiperis iš Argentinos iš pradžių persvėrė rezultatą pasinaudodamas Stephano Lichtsteinerio perdavimu, 77-ąją minutę savo antrąjį įvartį pelnė pats apsivaręs kelis varžovus.

Rungtynės baigėsi rezultatu 3-1 ir toks jų finišas leidžia "Juventus" futbolininkams nuo pirmosios vietos toliau atsilikti vos vienu tašku.

"Inter" 0 - 0 "Lazio"

"Hellas" 1 - 3 "Juventus"
[0-1] 6' Blaise Matuidi
[1-1] 59' Martin Caceres
[1-2] 72' Paulo Dybala
[1-3] 77' Paulo Dybala

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10834972" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>