"Inter" ir "Juventus" šventė pergales, "Roma" įveikė "Napoli" ekipą

Šeštadienį sužaistos dvejos "Serie A" 11-ojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo Milano "Inter" ekipa, kuri tik mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė "Bologna" futbolininkus.

Roberto Soriano 59-ąją minutę tiksliu tolimu smūgiu išvedė "Bologna" į priekį.

Šeimininkai pirmavo iki 75-osios minutės, kuomet rezultatą išlygino "Inter" puolėjas Romelu Lukaku.

Tas pats belgas jau per teisėjo pridėtą laiką realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė pergalę Milano ekipai.

Kitose rungtynėse pergalę namuose iškovojo "Roma", kuri 2:1 palaužė "Napoli" ekipą.

Nicolo Zaniolo išvedė Romos ekipą į priekį 19-ąją susitikimo minutę, 26-ąją puikią progą padvigubinti šeimininkų pranašumą turėjo Aleksandras Kolarovas, tačiau serbas nerealizavo 11 metrų baudinio.

55-ąją minutę "Roma" gavo galimybę mušti dar vieną 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jordanas Veretoutas.

Arkadiuszas Milikas 72-ąją minutę dar sugebėjo sušvelninti "Napoli" atsilikimą, tačiau tai ir buvo viskas, ką svečiai sugebėjo nuveikti šiose rungtynėse.

Per kompensuotą antrojo kėlinio laiką teisėjas dar spėjo parodyti ir raudoną kortelę - iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų Mertas Cetinas.

Minimalią pergalę iškovojo pirmenybių lyderiai Turino "Juventus" futbolininkai, kurie išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė "Torino" ekipą.

Vinintelį įvartį šiame susitikime 70-ąją minutę po kampinio pelnė Matthijsas de Ligtas.

"Juventus" ši pergalė leido išsaugoti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

<iframe class="cv-player" src="https://hofoot.toclipit.com/embed/lLTc7CYvlw?autoplay=1&htmlplayer=1#inside" width="500" height="300" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>