"Inter" braunasi atgal tarp lyderių: po atkaklios kovos palaužė "Fiorentina"

„Serie A“ pirmenybėse antradienio vakarą buvo sužaistas vienas, tačiau didelį ažiotažą kėlęs susitikimas. Namuose „Fiorentina“ futbolininkus priėmusi Milano „Inter“ ekipa sugebėjo iškovoti pergalę 2:1.

„Inter“ į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai pasiuntė įvartį į „Fiorentina“ rūbinę. Tuomet 45-ąją minutę 11m baudinį į „Fiorentina“ vartus realizavo Mauro Icardi.

Vis dėlto jau po pertraukos 53-ąją minutę Federico Chiesa rezultatą sugebėjo atstatyti.

Nors atrodė, kad ekipos gali būti priverstos pasidalinti po tašką, Danulo D‘Ambrosio tarė paskutinį žodį, įmušė pergalingą įvartį 77-ąją minutę ir padėjo „Inter“ iškovoti dar tris taškus.

„Inter“ po šešių turų savo sąskaitoje turi tik 10 taškų, tačiau tai padėjo bent jau kol kas iš devintosios pozicijos pakilti į penktąją.

„Inter“ 2:1 „Fiorentina“
45‘ [1-0] M. Icardi (11m baudinys)
53‘ [1-1] F. Chiesa
77‘ [2-1] D. D‘Ambrosio