"Inter" antrą kartą sužaidė lygiosiomis © Eurofootball.lt
Italijos "Serie-A" antrojo turo varžybose šeštadienį pergalės vėl nepavyko iškovoti vienam iš čempionato favoritų Milano "Inter" - jis antrą kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis su vienu iš vidutinioku, šį kartą tai buvo "Palermo".

Kitose dienos rungtynėse "Brescia" ekipa su Mariumi Stankevičiumi, kuris žaidė visas rungtynes, išvykoje nesugebėjo pasipriešinti "Lecce" klubui ir tapo absolučia lygos autsaidere.

"%c00037" 1 - 1 "%c00200"
46' [1 - 0] Adriano
66' [1 - 1] Luca Toni

80' Alessio Biava ("Palermo") pašalintas iš aikštės

Svečiai pradėjo rungtynes galingiau ir užspaudę varžovus jų aikštės pusėje ir 9-ą minutę įmušė, bet įvartis buvo neįskaitytas nes kamuolys išriedėjo už aikštės ribų, Po aštuonių minučių "Palermo" dar kartą pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas šį kartą užfiksavo abejotiną nuošalę.

Įtampa augo ir kėlinio viduryje L.Toni alkūne pataikė M.Materazzi į skruostikaulį. "Inter" gynėjas pradėjo stipriai kraujuoti, o atlikus medicininę pagalbą galėjo tęsti rungtynes, bet jo skriaudėjas už tai nebuvo nubaustas.

Pirmajam įvarčiui antrajame kėlinyje užteko 30 sekundžių - po puikaus Ze Maria perdavimo Adriano galva nuginklavo varžovų vartininką. Tai buvo septintasis puolėjo iš Brazilijos įvartis šiame sezone, be to jis pratęsė savo seriją įmušdamas kiekvienose komandos rungtynėse.

Tačiau "Palermo" nepasidavė ir 67 minutę Lamberto Zauli pergudravo tris gynėjus, atmetė kamuolį L.Toni, ir pastarasis išlygino rezultatą. Netrukus pasitikėjimą savo jėgomis įgavę siciliečiai vos neisiveržė į priekį, kai F.Brienza smūgį vartininkas F.Toldo sugebėjo nukreipti į virpstą.

80 minutę už O.Martinso pargriovimą prie baudos aikštelės raudoną kortelę užsidirbo A.Biava, o likus žaisti 5 minutes labai galingas Adriano smūgis pataikė į skersinį. Vėliau progų išplėšti pergalę turėjo C.Vieri bei L.Toni, bet susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"%c00061" 4 - 1 "%c00079"
27' [0 - 1] Andrea Caracciolo
38' [1 - 1] Valeri Bojinov
50' [2 - 1] Sasa Bjelanovic
72' [3 - 1] Valeri Bojinov
82' [4 - 1] Guillermo Giacomazzi

74' Matias Almeyda ("Brescia") pašalintas iš aikštės

Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po 23-ąjį gimtadienį šventusio A.Caracciolo įvarčio, šeimininkai dominavo rungtynėse ir netrukus išlygino skirtumą, kai po D.Adani klaidos bulgaras V.Bojinovas įmušė pirmąjį komandos bei savo įvartį.

Antrajame kėlinyje sužaidus 5 minutes E. Rullo kairiajame krašte apžaidė M.Stankevičių, ir perdavė kamuolį S.Bjelanovičiui, kuris dviejų gynėjų apsuptyje sugebėjo pasiųsti jį į vartus. 72 minutę tas pats V.Bojinovas gavo dar vieną galimybę ir ją išnaudojo padidindamas persvarą.

Netrukus "Brescia" galimybės dar labiau susikomplikavo - temperamentingasis M.Almeyda gavo raudoną kortelę už per daug aktyvius ginčus su teisėju. Mačo pabaigoje šeimininkams dar vieną įvartį pelnė G.Giacomazzi.