Iki aukso – 9 taškai: „Žalgiris“ namuose palaužė alytiškius © E. Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ atidėtose rungtynėse džiaugėsi dar vienu laimėjimu bei priartėjo prie titulo. Vilniečiai LFF stadione 3:1 (2:1) trečią nesėkmę patyrusią Alytaus DFK „Dainava“.

Dainaviečiai daug skyrė dėmesio gynybai, tačiau pirmą įvartį praleido po pirmo oponentų pakelto kampinio. Joelis Bopesu atliko 11-ąjį rezultatyvų perdavimą, o taikliu smūgiu galva pasižymėjo Jurijus Kendyšas.

Svečiai atsakė pora gana nepavojingų šūvių, tiesa, 27-ąją minutę buvo atstatyta pusiausvyra. Po Artiomo Baftalovskio perdavimo trečią įvartį per pastarąsias ketverias rungtynes pelnė Davoras Rakičius. Vis dėlto pirmą pridėto laiko minutę kamuolį į savo buvusios ekipos vartus iš arti pasiuntė Paulius Golubickas.

Po pertraukos svečiai išsiskyrė tik Ode Abdullahi grėsmingesne ataka, daug skirdami dėmesio gynybai. Vis dėlto 69-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto N. Petkovičius prie rezultatyvaus perdavimo pridėjo ir įvartį.

Paskutinio išpuolio metu žalgiriečiai galėjo pelnyti dar vieną įvartį, tačiau J. Bopesu spirtas kamuolys atsimušė į skersinį.