Į verslo sūkurį įsisukęs G. Pique: "Miegu 4-5 valandas per parą"

"Barcelona" vidurio gynėjas Gerardas Pique nebeslepia – jo didžiąją gyvenimo dalį daugiau nebeužima tik futbolas.

Praėjusį sezoną viena didžiausių gynybos atramų "Barcelona" komandoje buvęs G. Pique šį sezoną nebėra panašus į save – gynėjas per 15 rungtynių jau užsidirbo 9 geltonas korteles, o "Barca" Ispanijos pirmenybėse per 12 rungtynių praleido 15 įvarčių.

Su prastėjančia G. Pique forma galima būtų sieti jo amžių – ispanas vasarį atšvęs 33-ejų gimtadienį. Visgi, kaip atskleidė pats futbolininkas, jis yra pasirinkęs pernelyg varginantį gyvenimo ritmą.

Vieša paslaptis, kad "Barcelona" gynėjas yra pasukęs į verslą – jis yra atsakingas už kasmetinio tarptautinio vyrų teniso turnyro "Davis Cup" organizavimą. Be veiklos tenise G. Pique taip pat yra "Kosmos Holding" įmonės bendrasavininkis ir Ispanijos trečioje lygoje rungtyniaujančios "FC Andorra" vadovas.

Nenuostabu, kad prie tokio įtempto gyvenimo rimto nebelieka laiko poilsiui, kas tokio lygio sportininkui kaip G. Pique turėtų būti ypatingai svarbu.

"Miegu vos 4-5 valandas per parą", – duodamas interviu teigė G. Pique. – Neturiu pakankamai laiko, jog galėčiau atlikti viską, ką esu suplanavęs".

"Klubas tai supranta ir dėl to nėra jokių problemų. Savo laisvu laiku darau tai, ką mėgstu", – pridūrė futbolininkas.