Į rungtynes sugrįžęs „Man United“ eliminavo „Barcelona“ ekipą iš Europos lygos © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos šešioliktfinalio atsokomosiose rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 2:1 palaužė „Barcelona“ ekipą ir prasibrovė į sekantį turnyro etapą. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmasis mačo įvartis krito 18 minutę. „Barcelona“ į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowskis.

Visgi „raudonieji velniai“ nebuvo linkę nuleisti rankų ir antrame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą.

Jau 47 minutę rezultatas tapo lygus. Po Bruno Fernandeso rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Fredas.

Pergalingą rungtynių įvartį 73 minutę „United“ ekipai pelnė po keitimo pasirodęs Antony.

Likusioje susitikimo eigoje „Barcelona“ nesugebėjo savyje rasti jėgų sugrįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.