Į rungtynes sugrįžęs „Liverpool“ paliko „Arsenal“ ekipą be pergalės © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su Londono „Arsenal“ vienuolike.

„Arsenal“ mačą pradėjo puikiai ir jau 8 minutę išsiveržė į priekį po Gabrielio Martinelli tikslaus smūgio.

„Kanonieriai“ padvigubino savo persvarą 28 minutę, kai po įvartį jau pelniusio Martinelli perdavimo pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

Visgi Jurgeno Kloppo auklėtiniai nenuleido rankų ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą prieš pat pertrauką. 42 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Mohamedas Salah.

Antroje susitikimo pusėje iniciatyvą turėjo šeimininkai, o 52 minutę jie turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą. Tačiau, Mohamedui Salah nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio ir rezultatas išliko 2:1.

Rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes „Liverpool“ sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį. 87 minutę smūgiu galva pasižymėjo Roberto Firmino.

Po šio susitikimo čempionato lyderiai „Arsenal“ išlaiko 6 taškų persvarą prieš laipteliu žemiau esančius „Man City“ futbolininkus. Tuo tarpu, „Liverpool“ rikiuojasi aštuntoje pozicijoje.